Tu je váš prvý pohľad na nové šperky dizajnu Jennifer Lopez

Jennifer Lopez debutovala s prispôsobiteľnou kolekciou náramkov s nekonečným šperkom takmer pred troma mesiacmi. A teraz, speváčka-dizajnér sa snaží rastie ruku party s novými ponukami: dve kovové kožené zábaly a neuveriteľný celkom 42 šarmov.

“Moja zbierka farieb s Endless je elegantná, ale náladová,” hovorí Lopez. “Náramky sú zábavné a módne a umožňujú vám navrhnúť a odrážať svoj osobný štýl.”

Súvisiace články: Jennifer Lopez nosí dva super sexy cut-out šaty za jeden deň

Jennifer Lopez's New Jewelry Designs
Gustavo Caballero / WireImage

Ale nie je to len bežný náramok – je to zberateľský, nosí sa sólo alebo v zásobníku. “[Lopezova] kolekcia zmení spôsob, akým sa pozrieme na zberateľské šperky,” hovorí Jesper Nielsen, generálny riaditeľ a prezident spoločnosti Endless. “Každý kus je vyhlásenie a jej štýl je jedinečný, rovnako ako jej šperky.”

Označte svoje kalendáre: nové dodatky zasiahnu endlessjewelry.us na 1. februára (a my počujeme nové jar / leto 2015 návrhy budú tiež na ceste). Nemôžeš čakať? Nakupujte jej súčasné kusy; kožené kapely začínajú na 70 dolárov a kúzlo začína na 45 dolárov. Začnite stohovať!

FOTOGRAFIE: Jennifer Lopez je najlepší štýlový okamih, na a mimo červený koberec

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 22 = 31

map