Tu sú najlepšie citáty z konečného rozhovoru Hugha Hefnera, vrátane toho, čo myslel na starnutie

playboy zakladateľ časopisu a Dievčatá vedľa dverí hviezda Hugh Hefner zomrel v stredu vo veku 91 rokov, ale predtým, ako prešiel, hovoril po dlhom čase o svojej kariére v úprimnom rozhovore.

Prvé vydanie playboy vyšiel v 50. rokoch minulého storočia a odvtedy je základom amerického vydavateľského priemyslu.

Hugh Hefner
Michael Kovac / FilmMagic

Vo svojom poslednom rozhovore, ktorý sa konal s ľudia v marci sa Hefner otvoril pri štarte playboy, starnutie a byť otcom. Prečítajte si najlepšie citácie z relácie nižšie.

SOUVISLOSTI: Kim Kardashian, Paris Hilton a Christie Brinkley Mourn Hugh Hefnerová smrť

Pri štarte playboy

“Spustil som ten časopis za 5 000 dolárov a moja matka mi zapožičala 1 000 dolárov a prvé číslo vyšlo na konci roka 1953. Vedela som, že potrebujem niečo originálne, fotografoval som prvú emisiu a zistil som, že to bude stáť príliš veľa peňazí.Ak sa 3D vec ukázala byť príliš drahá, v tej istej chvíli som narazil na fotky Marilyn Monroe, ľudia o tom počuli, ale oni to nevideli a to bola prvá záležitosť.

Na prečo playboy Je stále relevantné

“Myslím si, že je to fantastický život pre mnoho ľudí, vrátane mňa, a to je skutočné a relatívne po celý ten rok, pretože to je skutočné.”

O akom type otca bol

“Bol som neprítomný otec, keď sa časopis začal, mal som naozaj dve rodiny, sen bol časopis, celý deň som pracoval celú noc.”

SÚVISIACE: To je čas, keď som húsil s Hughom Hefnerom na playboy panské sídlo

Pri používaní playboy bojovať za sociálne otázky, ako sú práva na potraty a antikoncepciu

“Časť koncepcie časopisu prelomila bariéry a nebola to len sexuálna vec, bola rasová a robil to, čo bolo správne. playboy od seba. “

Keď začal nosiť pyžamy všade

“Bolo to veľmi skoro [v Chicagu Mansion], bolo to pohodlné a potom som vedel, že som sa niečo dostal preč, bol to dobrý pre obraz a dobrý pre lenivého chlapíka, stal sa uniformou, pravdepodobne som 50.”

Pri starnutí

“Je pekné pozrieť sa na veľmi milé chvíle, len si myslím, že som veľmi požehnaný.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map