Tyra Banks Turns 42! Pozrite sa na nej najlepšiu krásu vyzerá niekedy (rozmazanie, zahrnuté)

Šťastné narodeniny Tyra Banks! Áno, hovoríme o báječnom a stále upokojujúcom supermodeli, ktorý odborne učil Ameriku, ako “smizovať” alebo sa usmievať s očami, počas jej 22 cyklov ako hostiteľa Americký ďalší najlepší model. Blahoželám, Tyro!

Narodila sa pred 42 rokmi v súčasnosti Banky v prevažnej miere prežila väčšinu svojho života. Začiatkom svojej modelovej kariéry vo veku 15 rokov bola Banks prvýkrát podpísaná na modeloch L.A, pred tým, ako prešla na Elite Model Management. Potom sa stala prvou afroamerickou ženou, ktorá milovala obálky GQ a Šport ilustrovaný Plavecké vydanie.

Banks sa nielen pokúšala modelovať, ale je známa aj svojimi hereckými zručnosťami. V roku 2000 hral v televízii vyrobenom pre televíziu, životné veľkosť a box-hit hit film, škaredý kojot. A navyše k svojmu dlhému zoznamu titulov sa Banky tiež stali autorkou v roku 2010, keď vydala svoj prvý mladý dospelý román s názvom Modelland.

TÝKAJÚCE SA: Tyra Banks oznamuje koniec Americký ďalší najlepší model

Berúc do úvahy všetko, čo dokázala, Banky majú veľa na oslavu svojich narodenín. Tu je banka, supermomanka, ktorá sa nikdy nezastaví, všetko pri pohľade skvele.

FOTKY: Pozrite sa na Amazing Beauty Transformácia Tyra Banks v priebehu rokov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 − 67 =

map