Už ste za novoročným rozlíšením? Tento 50 odtieňov zelenej šťavy vám prinesie späť na trať

Máme niekoľko týždňov do nového roka, čo znamená, že väčšina z nás už našu rezolúciu skúša stará vysoká škola a obchoduje v našich šalátoch za zmrazené vianočné cookies zostávajúce. Ale len preto, že sme spadli z vagóna, neznamená, že by sme mali počkať do roku 2017, kým budeme zdraví. 50 odtieňov zelenej šťavy z Squeeze: Jednoducho šťavnaté Detox Juices, Smoothies, Clean Eats & Treats ($ 20, amazon.com) je jednoduchý a chutný spôsob, ako zmierniť späť naše čisté stravovacie ciele. 

Táto zmes sa môže pochváliť nespočetnými prínosmi pre zdravie: “Bazalka je antimikrobiálna, antifungálna, antivírusová a protizápalová,” píše Karliin Brooks, autor knihy a zakladateľ spoločnosti Squeeze, wellness a kozmetický životný štýl. “Táto šťava je naplnená bohatými minerálmi, oxidom kremičitým, draslíkom a horčíkom, čo znamená, že je to báječné pre vašu pokožku, vlasy, nechty a akékoľvek komplikácie súvisiace s pokožkou.” Je načase zasiahnuť recept na odšťavňovanie nižšie!

SÚVISIACE: Začnite svoj pondelok vpravo s touto ľahkou, báječnou hladkou vodou

50 odtieňov zelených

zloženie:
1 uhorka
1 vápno, len ½ lúpané
1 jablko
1 malá hrsť bazalky

zariadenie 
Odšťavovač (300 dolárov, amazon.com)

SOUVISLOSTI: Recept na zdravú raňajkách, ktorý vás udrží v plnom rozsahu celý dopoludnia

Smery:
Umyte všetky výrobky dobre. Rezané zložky nakrájajte na šťavnaté kusy a spracujte ju pomocou odšťavovača. 

 Squeeze - Embed
Zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 + = 17

map