Up Vaša krása hra! Toto sú odborníci na krásu, ktorí sa budú riadiť programom Instagram

Sú to hlavné mozgy za vlasmi a výrazy make-up nájdete na červených kobercoch, úvodoch a na pristávacích dráhach, ktoré pôsobia ako barometer pre trendy krásy budúcej sezóny. Bez ohľadu na to, ako klasicky trendy alebo odvážne (vziať nadšené pavúky Patu McGrata v Louis Vuitton), tieto make-up umelci zmenia krajinu krásu dosť, že ich krása výtvory sú neskôr napodobňované na passerby.

Mnohí z nich sú tiež samostatnými podnikateľmi, ktorí dávajú svoje dlhoročné skúsenosti do veľmi úspešných podnikov, ako je make-line značky Charlotte Tilbury, alebo vystúpenie Pat McGrath ako režisérka kreatívneho dizajnu riadiacej agentúry P & G Beauty zastupujúce značky ako CoverGirl a Max Factor. Ak chcete v zákulisí prístup do krásy, alebo potrebovať aby ste vedeli, akú rúž Emma Stone nosila na premiéru v noci, to sú účty Instagram, ktoré sa musia riadiť (ak ešte nie ste)!

Mara Roszak (@mararoszak)Bolo to určite rokom bobu, vďaka čiastočnej vďaky Roszakovi, ktorý si kráčal vlasy hviezd (ako Emma Stone a Kate Mara) do štýlu, akým je jej, dobre … práca. Kým bobs umožňujú menej vlasov hrať, Rozak sa im podarilo objaviť, vytvárať pletené updos a staré školské vlny, alebo pridávať sladký dotyk so šikovnými barrettes.

122314-make-up-instagrams-5-480.jpg
Instagram / patmcgrathreal

Pat McGrath (@patmcgrathreal)Uprostred týždňa módy uvidíte McGratha na zadnej strane motocykla priblíženia zo show a ukáže, kde umelca make-up dopytu produkuje mnoho najlepších (a často kopírovaných) vzhľad sezóny. Žiaden krása nie je pre McGarathu príliš zaujímavý, a to ako minimálna (Bottega Veneta), tak aj vonku pre pravidelných klientov ako sú Dolce & Gabanna, Dior a Versace.

122314-make-up-instagrams-4-480.jpg
Instagram / ctilburymakeup

Charlotte Tilbury (@ctilburymakeup)Kate Moss, špecialista na make-up, nedávno spustila líniu krásy menovca, ktorá sa sústredila okolo 10 ikonických vzhľadov, vrátane “The Rebel” a “The Uptown Girl”, inšpirovaných jej vysokokvalitnou klientelou a ikonami ako Audrey Hepburn a Kate Middleton. Spolu s zvlhčujúcimi rúžmi a peknými paletami nájdeme vhodne nazvaný “Magic Cream”, jeden tajný výrobok Tilburyho infúzny s kvetinovými extraktmi a komplexom BioNymph Peptide Complex pre zdravú, mladšiu pokožku.

122314-make-up-instagrams-2-480.jpg
Instagram / marktownsend1

Mark Townsend (@ marktownsend1)Guru na vlasy, ktorý začal pracovať v odbore ako asistentka kultovej Sally Hershbergerovej, počíta Mary-Kate Olsen ako svoju “14-ročnú múdrosť” a Jennifer Lawrence, Lea Michele a Rachel McAdams ako pravidelných klientov. Nie je to zlé vystúpenie, čo? Townsend nie je jediným trikom poníkom, zvládnutím opletení, zložitými updosmi a jedným z najlepších štýlov celebrít: textúrovaný bob.

122314-make-up-instagrams-1-480.jpg
Instagram / patidubroff

Pati Dubroff (@patidubroff)Dubroff je jedným z najviac žiadaných umelcov make-upu v Hollywoode, pravidelne vypožičiava jej talenty A-listers a klientom ako V štýle, (vrátane nášho zastrelenia Diane Krugerovej!) Potrebuješ ma vyzdvihnúť? Jej krmivo je plné inšpiratívnych citátov, flashbackov na Miley v Hannah Montane a nových kozmetických produktov, ktoré má.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 16 = 26

map