Urobenie Nina Dobrev Amazing Updo: Exkluzívne fotky za zákulisím

Nina Dobrev je známa svojimi návykmi Upírske denníky série a jej závisť-indukujúce vlasy sú dva z nich. A jej najnovšie vyzerá nie sklamať. Po prvé, herečka vyviedla rozkošný skákací koník, keď navštívila V štýleportrétnej štúdii na medzinárodnom festivale v Toronte a včera večer ohromila na premiére v Los Angeles Ten, kto stojí v kúte so skrúteným updo, aby ukázala výstrih rubínovej šaty Reem Acra. Riawna Capri z salónu Nine Zero One spoločnosti L.A. vytvorila obidve pohľady na 23-ročnú herečku, ktorá s ňou cestuje všade, aby sa uistili, že každá doska je na perfektnom mieste. “Chceli sme vytvoriť mierne rozcvičenú updo, aby sme ukážili čipku a výstrih šiat”, povedala Capri pre InStyle.com, keď pred premiérou poslala tieto exkluzívne zákulisné fotografie. “Tento vzhľad funguje skvele, keď chcú mať mäkkú eleganciu bez toho, aby vyzerali príliš dobre.” Milujem to pre Ninu. ” A ona nie je jediný, kto si to myslí: Po zverejnení pohľadu na Instagram (pozrite sa na fotografiu tu!), Štýl získal viac ako 5 000 rád za pár hodín a urobil obľúbenú stránku! Chcete skúsiť svoju ruku podobným spôsobom? Prejdite nadol pre naše tipy!

AKO ZÍSKAŤ NINA TOUSLED UPDO:

1. Ak pracujete s čistými prameňmi, dajte im vysoký obsah texturizéra alebo suchého šampónu, aby ste pridali priľnavosť a okamžite zvýšili objem.

2. Zrkadlite odvrátený pocit dobrevovho chignónu voľne navíjajúcimi časťami vlasov okolo stredného valcového curlingového železa, aby ste vytvorili bez námahy vlnu.

3. Začnite späť-česanie malý úsek vlasov v prednej časti, sústrediť sa na korene, potom zamiesť oblasť un-trýznutej vlasy cez vrchol zakryť.

4. Twist náhodné kusy vlasov a zakotviť ich na zadnej strane hlavy s vlasy kolíky, budovanie na každom úseku, kým voľný, nízky tvar buniek je vytvorený.

5. Nechajte pár štýlov spadnúť zo štýlu – zdrsnená štruktúra je súčasťou odvolania.

Navyše vidíte viac fotiek Ninaho najlepšieho vzhľadu!

VIAC• Ako sa dostať k vlasom Niny Dobreva • Váš obľúbený Salvatore Brother je … • Nina miluje: Sir Alistair Rai Šatky

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 46 = 50

map