V demolácii sa Jake Gyllenhaal učia čeliť svojim emociám (a strachu z verejného tanca)

Jake Gyllenhaal je známy ako herec, ktorý prechádza neuveriteľnými fyzickými zmenami, aby sa dostal do svojich rolí na obrazovke. pre ľavák v minulom roku vybral s boxerským profesionálom Terrym Claybornom osem mesiacov, robil až 2 000 bežiek denne a balil 15 kilogramov svalov, aby sa stal Billy “Veľká” nádej. Pred zobrazením nočného paparazza v Čechách Nightcrawler, Gyllenhaal stratil takmer 30 libier tým, že jedol väčšinou kale saláty a nábožensky beží 15 míľ denne. Ale pre jeho nový film, demolácie, otvorenie v divadlách v piatok 8. apríla najväčšia fyzická transformácia, ktorou prešiel, umožnil vyrastať jeho vlasy.

SPOJENÉ: ľavák Cvičenie: Pozor na mňa Vyskúšajte 2,000 Chuncherov Jake Gyllenhaal

Ako povedal 35-ročný herec po premiére filmu na SXSW: “Bol som v skutočnosti trochu v rozpakoch, že som mohol hrať, lebo niekedy som sa cítil, akoby som bol skutočne blízko k sebe, ale to je všetko, čo [režisér] Jean -Marc [Vallée] chcel, “povedal Gyllenhaal,” som mu za to vďačný. “

jake Gyllenhaal - Demolition
Anne Marie Fox / TM a autorské práva © Fox Searchlight. Všetky práva vyhradené. / zdvorilosť Everett Collection

To neznamená jeho demolácie charakter neprechádza obrovskou metamorfózou, ale zmeny majú vnútornú povahu. Jake hrá Davisa Mitchella, úspešného bankára Wall Street, ktorý má dokonalý obraz, až kým jeho krásna žena nezomrie na autonehodu. Davis prechádza ďalšími nevyhnutnými fázami svojho života v hmle, snaží sa pochopiť svoje pocity, správne vyjadriť svoj smútok a znovu nájsť radosť. Jeho útecha pochádza z nepravdepodobného koníčka, ktorý objaví po stretnutí s chybným automatom: odoberanie vecí. Taktiež ho spája so zákaznícky servisom Karenom Morenom (hrali Naomi Watts) a jej vzpurným synom Chrisom (Judahom Lewisom). Tieto tri tvoria nepravdepodobné väzby a Davisove manické dekonštrukcie mu v konečnom dôsledku pomáhajú opäť znova späť. Prekvapujúco vtipné a mimoriadne potešujúce, ranné recenzie hovoria, že to je najlepší výkon Gyllenhaalu Skrotená hora.

V štýle hovoril s Gyllenhaalom telefonicky, aby diskutoval o svojej úlohe a tvorbe demolácie, vrátane toho, ako mu pomohli šaty dostať sa pod kožu jeho postavy a čo je naozaj rád voľný tanec na rušnej Manhattanskej ulici. Napriek tomu, že preskočila volanie hodinu a pol po plánovanom čase, Gyllenhaal prebublával očarovaním a nadšením, zjavne umelcom hrdý na svoju poslednú prácu.

Jake Gyllenhaal: Prepáč, že som neskoro. Práve som sa na tomto rozhovore obliekla.

V štýle: Dúfam, že nosíte oblek Tom Ford, ako ste to urobili pred premiérou v Austine na SXSW Film Festival pred niekoľkými týždňami.
JG: No, to je to, čo nosím, vždy. Bez ohľadu na to, čo robím. Nezáleží na tom. Nemôžete nič robiť, pokiaľ nie ste v obleku Tom Ford.

Počas tohto premietania ste zostali v divadle a sledovali celý film. Bola tu niečo o poslednom rezu, ktorý vás prekvapil?
Nie, keď ste v procese natáčania filmu, konečný strih je skutočným názorom a pohľadom riaditeľa. Dokonca až do tej chvíle, každý kúsok ladenia môže naozaj zmeniť film, zvlášť ak to viete tak dobre, že detaily sú pre vás skutočne dôležité. Len si myslím, že som si uvedomil niekoľko vecí o pohybe na konci filmu a uvedomenie si, čo tento charakter prechádza. Vždy som vedel, že tam boli, ale nebola som si istá, či boli úplne oznámené. Tiež, aby to bolo vidieť s publikom, bolo to skvelé. Vedeli, že by sa to malo smiať a na všetkých správnych miestach sa s tým smiať.

SÚVISIACE: Jake Gyllenhaal na Jeho demolácie Úloha: “Bol som v rozpakoch hrať charakter, pretože je tak podobný mne”

To je jedna z prekvapujúcich vecí o filme. Znie to, akoby to bolo depresívne, ale je to naozaj plné momentov LOL.
Triumf ľudského ducha je skutočne prevláda vo všetkých filmoch Jean-Marca [ako napr divoký a Klub kupujúcich Dallasu] taký druh lásky byť človekom.

Prechod vašej postavy je čiastočne preukázaný prostredníctvom odevov, ktoré nosí. Napríklad je tu scéna, keď si nasadíte pracovné nohavice Carhartt, ktoré sa naozaj nezapadajú, a nosíte ich s podväzkami a pracovnou košeľou. Je to zvláštny vzhľad.
Táto myšlienka mi prišla počas prerušenia medzi týmito krokmi ľavák a demolácie. V tom čase sa pokúšam otvoriť oči svetu, aby som zistil, či je niečo, čo ma bude inšpirovať. Chodil som po ulici a videl som tohto stavebného robotníka – a mal na sebe tieto nadmerné Carhartty s podprsenkami s touto odrezanou košeľou a pracovnými obuvmi a myslela som si: “Ach sh-, to je Davis.” V skripte [Bryan Sipe] bolo toľko odkazov na môj charakter, ako aj na charakter Chris Coopera (ktorý hrá môjho tchána) nosiť podprsenky, o ktorých som si myslela: “Ach wow, aký chladný prechod ak používa svoje podprsenky . ” Niečo len kliklo.

Scéna, v ktorej ich dostane a nasadí ich, je zábavný, pretože ktokoľvek, kto sa niekedy dotkol ich, vie, že sú to najťažšie a najviac nepríjemné veci priamo z krabice.
Ja osobne nie som veľký fanúšik skúšať veci. Mám ako jeden pár nohavíc a to je to, čo vždy nosím. Predstavil som si, že postava prechádza skladom a ide “Vyzerá to, že sa to hodí”, bez toho, aby som to skúsil, a potom som zistil, že sú príliš veľké – ale potom idú: “Ach, f, to je v poriadku. jednoducho si ju položím, je to v poriadku. ” To sa stáva jeho štýlom.

Okrem svojich kostýmov, inej transformácie, ktorú prejdete demolácie je úprimný. Keď film pokračuje, dostanete sa postupne chlpatý!
To bol nápad riaditeľa. Strávil čas s týmto chlapom vo finančnom svete pre film a videl, že si vytrhol obočie a robil to všetko. Napísal sekvenciu do filmu po tom, ako sa dozvedel, ako môže byť upravený celý svet, a on sa naozaj páčil chlapovi, ktorý držal krok s touto bežnou myšlienkou toho, čo potreboval urobiť, aby bol prijatý skoro, ale potom tak trochu nechá ísť ako film pokračuje.

Bola tu odborník na kontinuitu tela vlasov na sade?
Nie, ale znie to ako pravdepodobne vaša oblasť odbornosti [smiech].

Povedzte mi o scéne, keď počúvate hudbu na slúchadlách a tancujete cez preplnený N.Y.C. uliciach.
Verím, že robím kroky ako spôsob, ako sa skutočne zapájať a spájať vo svete, na rozdiel od toho, aby ste na to len komentovali. Je to skvelá zábava, kedykoľvek môžete byť v scenári, ktorý je skutočný, keď nemáte hercov zobrazujúcich ľudí, ktorí sú navyše. [Pre tie scény] strávili sme půl dňa nakrúcanie cez Dolný Manhattan a tancovali som cez skutočné staveniská, dochádzajúcich a vo vlakoch. Je zrejmé, že myšlienka otvoreného tanca vo verejnom priestore je trápna pre ľudí, ktorí nemôžu tancovať ako ja, ale súčasne stelesňuje podstatu filmu. Nakoniec, aj keď som bol nervózny, že som to urobil skoro, stal sa tak zábavný.

Akú hudbu ste počúvali, ako ste tancovali?
Úprimne neviem. Jean-Marc dal tento iPod so všetkými týmito premiešanými piesňami, ktoré tam dal a ja som nevedel žiadnu z nich. Možno si myslel, že ich budem vedieť, ale naozaj som ich nepoznal. Nemohla som ti povedať, čo vlastne sú. Len som tancovala na náhodné piesne.

Ve filme robíte veľa skutočných demolačných prác. Keby ste niekedy predtým ovládali prevalovač?
Môj otec bol naozaj dobrý tesár a ja som nakreslil domy po celom vysokej škole, a tak sme postavili veľa vecí okolo domu, keď som bol malý. Nikdy som to však neurobil v profesionálnom zmysle. Zbořil som svoju kuchyňu v mojom starom dome so svojimi priateľmi a ja som robil niektoré z týchto prác pre priateľov, ktorí robia svoje vlastné domy.

SÚVISIACE: Jake Gyllenhaal má najlepšiu odpoveď na Amy Schumer jesť jeho tortu

Takýto druh práce môže byť veľmi terapeutický.
Čokoľvek môže byť terapeutické, ak to naozaj potrebujete a veríte v ňu, ale áno, je to spôsob, akým je to nejaký spôsob – je to výraz. To, čo som sa naučila v tomto filme, je, že apatia má kvalitu k empatii. Naozaj to nedávame službe, ktorú je potrebné. Je v poriadku, aby ste chodili nevediac, čo cítite. Myslím si, že na seba vyvíjame veľký tlak, aby sme cítili určitý spôsob a spoločnosť určite rozpráva, ako by sme mali vyzerať a ako by sme sa niekedy mali cítiť, a nevieme, ako by sme mali cítiť. A to je tiež v poriadku.

úlovok demolácie v divadlách od piatku 8. apríla.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

94 − = 93

map