V laboratóriu Lululemon Lab je nový obchodný koncept značky

Lululemon rozširuje svoje impérium o nový obchod s konceptmi a New York City je domovom prvej lokality v štáte USA.

Nazýva sa Lululemon Lab, obchod slúži ako obchodný priestor a dizajnový inkubátor, predstavujúci kusy s limitovanou edíciou, ktoré sú vytvorené priamo v priestore. Prvú laboratórnu predajňu začala v rodnom meste Vancouveru v roku 2009 a laboratórium nakoniec dorazilo do USA (bonus pre nás fanúšikov athletického oddychu).

Ako sa líši od priemerného priestoru Lululemonu? Po prvé, je to polovica obchodu a polovica dizajnu dielňa, takže si nakupovať vpredu, zatiaľ čo návrhári sú ťažké pri šití vašich kusov v zadnej časti (helming design studio je bývalá Theory a John Varvatos dizajnér Marcus LeBlanc).

lululemon Lab
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Pocit Moody? Lululemon má na to nohavice

Na rozdiel od tradičného Lululemonu, v ktorom sa predávajú zdanlivo nekonečné množstvá podpisových nohavíc značky, nádrží a športových podprseniek, obchodný tím v rámci laboratória obsahuje zbierku funkčných, všestranných a jednorazových šitých kusov určených na riešenie potrieb Newyorčanovho dochádzania (a budú prispôsobené potrebám každého nového mesta, do ktorého sa začnú). Takže to nie je toľko o cvičenie oblečenie, ako je to o ľahké kúsky, ktoré vás dostane-a-späť vo veľkom štýle. Navyše, všetko je limitovaná edícia a nie je predávaná online, takže naozaj získate kus, ktorý je jedinečný.

lululemon Lab
Zdvorilosť

V súčasnosti je to len laboratórny obchod v dielach, ale dúfame, že sa čoskoro objavia ďalšie koncepčné obchody okolo zvyšku krajiny.

Laboratórium Lululemon sa nachádza na adrese 50 Bond Street v New Yorku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − = 87

map