V roku 2015 Rockefeller Center Christmas Tree Osvetlenie s Mary J. Blige a viac

Odpočítavanie na Vianoce oficiálne prebieha!

Rovnako ako hodiny včera v noci v Rockefellerovom centre v New Yorku, stovky očakávaných fanúšikov z celého sveta radikálne vybojovali svoje kamery, aby najkrajší záber zo 83. výročného stromového osvetlenia, ktoré dáva farebnú dávku pizzazzu na megawatovú prírodnú štruktúra rok po roku. Áno, hviezda prehliadky bola naozaj 78-stopový smrek zo smrti Gardiner v New Yorku, ktorý teraz žiari cez 45 000 svetelných diód LED denne až do 6. januára. Predvečerná show pre-osvetlenia nám priniesla prúd nezabudnuteľných vystúpení.

Pre NBC Vianoce v Rockefellerovom centre špeciálna, dnes kotvové Al Roker, Natalie Morales a Willie Geist nedovolili, aby daždivé oblohy dostali na cestu víkendovej dovolenky. Takže to, čo všetci dýchali? Zlacené zobrazenie bieleho a zlatého vianočného stromčeka spolu s veľkými ozdobami a veľkokapacitnými krabicami, ktoré zdobia platňu Rockefellerovho centra, kde hviezdy s grafikou vystupujú na to, aby vyčistili obľúbené dovolenky. Oblečená v chladnej a ležérnej džínsovej bundy so strihajúcim golierom a zodpovedajúcimi čiernymi džínsy, Andy Grammer spieval svoje vydanie klasiky ako “Little Drummer Boy”.

Neskôr skupina acapella Pentatonix vykonala pohybovú verziu “Hark! The Herald Angels Sing “, zatiaľ čo Carly Rae Jepsen sa vydal na” Let It Snow “. Asi najjazdnejším hlasom vo večerných hodinách bol Michael Buble, ktorý sa vkradol do tmavého smokingu pre svoje vianočné štandardy. Na divákov sa hojdalo aj hojdajúce a spevnené gitarové predstavenie od Stinga. Ale kto bol vo večerných hodinách? Žiadne iné ako R & B crooner a Wiz Live hviezda Mary J. Bligeová. Spievajúci spevák vyhlásil kožušinový kabát a vystupoval “Máme veselé malé Vianoce”.

SÚVISIACE: Pozri 2015 Holiday Windows v New Yorku

Pozrite sa, aké boli všetky najvyššie hviezdy na sebe – a pripravte sa na zvonenie v duchu dovoleniek.

Mary J. Blige

VIANOČNÉ IN ROCKEFELLER CENTER -- Pictured: Mary J. Blige rehearses for NBC’s “Christmas in Rockefeller Center” -- (Photo by: Peter Kramer/NBC/NBCU Photo Bank)
Peter Kramer / NBC / NBCU Photo Bank prostredníctvom Getty Images

Michael Buble

Rockefeller Center Tree Lighting - Embed 5
Gilbert Carrasquillo / FilmMagic

Carly Rae Jepsen

VIANOČNÉ IN ROCKEFELLER CENTER -- Pictured: Carly Rae Jepsen rehearses for NBC’s “Christmas in Rockefeller Center” -- (Photo by: Peter Kramer/NBC/NBCU Photo Bank)
Peter Kramer / NBC / NBCU Photo Bank prostredníctvom Getty Images

bodnutie

Rockefeller Center Tree Lighting - Embed 2
Gilbert Carrasquillo / FilmMagic

SÚVISIACE: Pozrite sa do sviatočného pop-upu v meste New York

Andy Grammer

Rockefeller Center Tree Lighting - Embed 4
Gilbert Carrasquillo / FilmMagic
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 7 = 14

map