V roku 2018 Oscars Stage je ozdobená 45 miliónmi kryštálov Swarovski – vidíte tu

Kamery sa môžu sústrediť na to, aké celebrity nosia na červenom koberci v Oscaroch, ale vo vnútri show niekto zodpovedný za to, aby sa samotné miesto konalo, vyzeralo ako milión dolárov.

Vstúpte do Dereku McLane, scenáristu, ktorý bol natočený, aby transformoval hollywoodské Dolby Theatre do fantastického filmu pre všetky nominované hviezdy, ich hostí a hostiteľa Jimmy Kimmel. Už po šiesty rok po sebe usporiadatelia akadémie ocenili McLaneho, aby sa toto čaro stalo s pomocou značky Swarovski, ktorá osvetlila scénu Oscars za posledných 11 rokov. Zvlášť zaujímavé, ako všetci 45 miliónov kryštálov vyzerá spoločne? Pozrite sa na toto exkluzívne vykresľovanie nižšie.

Oscary stage embed
S láskavým dovolením Swarvoski

McLane kladie veľký dôraz na nový proscenium – hornú, klenutú štruktúru okolo pódia – ktorá skutočne obsahuje viac ako 45 miliónov kryštálov zmiešaných s osmihrannými dlaždicami, kovom a zrkadlovými materiálmi. Na uvedenie tohto diela do života bolo potrebné 32 ľudí, ktoré vážia 15 500 libier a dokončili 3 250 hodín. Spolu kryštály štruktúry pokrývajú približne 1750 štvorcových stôp priestoru, čo je epické.

SÚVISIACE VIDEA: Práve teraz: Akadémia Ocenenie Red Carpet Rolled Out – Hollywood Boulevard

“Začal som dizajn pre tohtoročné Oscary s odvážnym novým proscénom, inšpirovaným obrazom, ktorý som videl z fragmentovaného zrkadla. Tvary sa cítili takmer prirodzene, rovnako ako vnútra geode. To sa stalo odrazovým bodom pre celý rad ďalších prvkov, ktoré všetci hrajú s odrazom a zdrojmi svetla. Existujú prvky, ktoré sú veľmi moderné a iné, ktoré naznačujú hollywoodský regent. Ale ich odrazivosť je to, čo ich spája dohromady, “hovorí McLane V štýle inšpirácie.

SÚVISIACE: Ako sa pozerať na Oscary Online 2018

Okrem toho spolupracoval aj so spoločnosťou Swarovski na obliekaní scény s závesmi, ktoré obsahujú viac ako 80 000 kryštálov, operačné kazety, ktoré majú viac ako 23 000 kameňov a plávajúce Oscary s viac ako 140 000 kryštálminižšie). To je veľa blingov.

Oscary stage embed
S láskavým dovolením Swarovského

Čo všetko je v pohode, že Swarovski pomáhal dodávať hollywoodskú mágiu už celé roky. Ich kryštály urobili filmový debut Blonde Venus s Marlene Dietrichovou a odvtedy už boli zahrnuté Krása a zviera, čarodejník z Oz, a Raňajky v Tiffany’s.

Chyť 2018 Oscary v nedeľu 4. marca o 8.00 hod. ET na ABC.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map