V spojke: Tieto svetlé minipivky si určite vylepšujú svoj deň

Klesajúci temps vás dostal dole? Garantujeme, že jeden z týchto pozorných hmatovacej spojky vás rozjasní. Zlomiť pravidlo, že len vezme spojku na večer. To je ako biela po Deň práce: staré správy! Majú priestor pre najdôležitejšie veci a bonus: môžete ich uložiť do väčších vrecúšok a vyviezť ich za to, že sa bežia počas dňa alebo na poslednú chvíľu. A navyše pridávajú pop pre tie nudné zimné kabáty.

Na snímke vyššie (zľava): Edie Parkerová, $ 1,495; edie-parker.com. Alexander McQueen, 595 dolárov; net-a-porter.com. Diane von Furstenberg, $ 228; bloomingdales.com.

bystrý Patterned Clutches
Zdvorilostné fotografie

Nakupujte spojky (vpravo hore vpravo): Milly, 195 dolárov; milly.com. Jimmy Choo, 795 dolárov; nordstrom.com. Loeffler Randall, 350 dolárov; loefflerrandall.com.

bystrý Patterned Clutches
Zdvorilostné fotografie

Nakupujte spojky (vpravo hore vpravo): Stella McCartney Clutch, $ 590; nordstrom.com. Forever 21, 20 dolárov; forever21.com. Kate Spade, $ 298; piperlime.com. Olympia Le-Tan, $ 1,995; farfetch.com.

SÚVISIACE: Takže spojka! Prečítajte si publikácie o tvorbe osobností, ktoré boli zachytené na Zlatých glóboch v roku 2015

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − 51 =

map