Váš sprievodca k hojdaciemu Instagramovmu šperku tónovaciemu vlasovému trendu

Vďaka bohatým odtieňom by ste mali vidieť pokožku hlavy vo veži Londýna, klenotový tonizovaný trend, ktorý prevzal Instagram, môže byť považovaný za najodvážnejšiu a ozdobnú sestru stále obľúbeného pastelového hnutia, ale rozmanitejšie farby než letné morská panna vzhľad. “Jewel tóny sú hlbšie pigmentované farby pripomínajúce prírodné kamene, ako je rubín, zafír, ametyst a smaragd,” vysvetľuje hosťujúca umelec a farbista Pravana Erica Keelenová. “Keďže majú tendenciu byť chladnejší v tóne, fungujú najlepšie na ľuďoch s chladnejšími tónmi kože.” Ale to neznamená, že pleť na teplejšom konci spektra nemôže vytiahnuť vzhľad – budete chcieť mať dôkladnú konzultáciu so svojím stylistom, aby ste našli tie najlacnejšie odtiene a priniesli vám pár fotiek referencie. Koniec koncov, je to o niečo zložitejšie ako plácanie do sklenice manickej panike na vašich koncoch.

SÚVISIACE: Farba vlasov prekvapenia je obchod na vrchole, strana pod

Rovnako ako akýkoľvek kreatívny farebný trend, tmavšie pramene budú musieť byť vopred osvetlené, takže si to pamätajte, ak máte vlasy už zafarbené, alebo máte tendenciu byť na suchu. “Neutralizované plátno je ideálne na použitie pred aplikáciou, čím ľahšia je vaša hladina, tým výraznejšia bude výsledná farba,” hovorí Keelen. Akonáhle sa dostanete domov, vymeňte všetky existujúce produktové rady pre receptúry na konzervovanie farieb – Keelen odporúča šampón a kondicionér VIVIDS Color Protect (pravá.com pre miesta), ktoré sú bez obsahu síranu Dokonca si môže urobiť aj farebne-deponujúci kondicionér. Požiadajte o odporúčanú kreatívnu farbu, ktorú môžete zmiešať so svojím kondicionérom, aby ste pokožku pokaždé jemne osviežili. Navyše, pretože tendencia klenotového tónu je oveľa intenzívnejšia ako pastelový vzhľad, budete sa chcieť vyhnúť používaniu bielych uterákov alebo obliečok na vankúše, pretože farba by sa mohla odrezať a nechať za sebou nie tak jemný odtieň.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 44 =

map