Vanessa Hudgens Nová farba vlasov Inšpirácia? Fall Leaf!

Ak vám nová hnedá, červená a blonďatá ombre Vanessy Hudgensovej pripomína trochu na jeseň, ste jej navodili inšpiráciou. 24-ročná holka debutovala o svojich farbách inšpirovaných pádom v druhej výročnej správe spoločnosti Ulta Beauty “Donate With a Kiss” v hoteli Nomad v New York City. “Nikdy predtým som nebol toto svetlo a milujem svetlé farby a len sa bavím s tým,” povedal Hudgens pre InStyle.com, dokonca porovnáva jej farbu s “listom na jeseň”. “Keď som tu teraz padol, chcel som ho objať a preložiť do krásy.” Hudgens najprv odišiel s blondínkou ombre späť v auguste a inklinoval na InStyle.com práve to, čo podnietilo zmenu: “V skutočnosti som to urobil pre tento film. Môj režisér chcel, aby som bol blond a bol som rád,” ombre je jediná cesta Budem tak blondínka. ” S tými tmavými vlasmi sa to jednoducho nestane! ” Hudgens sa zasmial. Povedzte nám v komentároch nižšie, čo si myslíte o jej odtieňoch inšpirovaných pádom?

Navyše, pozrite si viac celebrity vlasy makeovers.

ĎALŠIE: • Najlepšie vyzerá Vanessa Hudgensová! • Získajte jasné červené rúž Hudgens • Michelle Obama získal Ombre Highlights 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 + = 55

map