Vanessa Hudgens ‘Wonder Woman-inšpirované očné tiene je všetko

Wonder Woman je jedným z tých filmov, ktoré po tom, ako sme konečne stierali slzy radosti z našich očí z tej bitky, nás priviedli k opusteniu divadla, ktoré chcú vziať svet, bojovať proti dobrému boju a hovoriť o tom v každej situácii. Koľkokrát môžeme vyvolať Wonder Woman v danej konverzácii? Kto vie! Je zrejmé, že make-up artist Allan Avendaño bol rovnako inšpirovaný, čo dokazuje kovový make-up očí, ktorý vytvoril na Vanessa Hudgens.

Pre Moschino Resort Show v Hollywoode včera, make-up artist kontrastoval teplé zlato a tiene s grafickým strieborným krídlom, ktoré by určite urobili Dianu, princeznú z Amazoniek, tak hrdí. Milujeme to, ako sa to odohralo z tónov v zrkadlovo zdobených šatách, ale úplne vyniklo samo.

VIDEO: Najlepší spôsob, ako nosiť Coral-Orange Eyeshadow

SÚVISIACE: Stačí sa vyskúšať a pozrieť sa od Vanessa Hudgens ‘Abs

Pre dramatický vzhľad, ako je tento, spoľahlivý tieňový základný náter je kľúčom k udržaniu tieňov v pohybe. Začnite s rovnou vrstvou a potom použite plochú tieňovú kefu, aby ste použili žlto-zlatý odtieň na celom veku. Môžete namočiť farbu, aby ste dosiahli výraznejší dopad na Hudgens. Použite štetec mixéra, aby ste vtlačili hlboko do červenej farby, potom postupujte neutrálnym tónom, ktorý je blízky pleti vášho pleti, aby ste rozptýlili odtieň.

Pred strieborným krídlom budete chcieť posunúť svoju čiernu výstelku, pretože to vytvára podklad pre grafický tvar. Použite kvapalný vzorec na rozšírenie línie do pohybu smerom von a potom prejdite cez hornú striebornú farbu. Ak nemáte striebornú tekutú podložku, zmiešajte strieborné očné tiene s vodou alebo zmiešavacím médiom, potom použite šikmú kefu na vytvorenie tvaru. Vezmite koniec strieborného krídla, zamotajte ho do záhybu a dokončite niekoľkými veľkorysými kabátkami riasenky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 9

map