Veľká fotografia pre veľkú rock: Sparkling Engagement Ring Christina Aguilera

Christina Aguilera mala tento rok mimoriadne špeciálny Valentín. Jej trojročný priateľ, filmový producent Matthew Rutler, navrhol spevákovi na Havaji na dovolenke s úžasným zásnubným prsteňom. Aguilera zdieľala fotografiu svojej kamery na svojom Twitteru, “spýtal sa a povedal som … …” napísala. Berieme na vedomie skutočnosť, že nosí nádherný a komplikovaný prsteň ako ozajstný “áno” na jeho veľkú otázku.

Rutler už dlhý čas navrhuje prsteň, starostlivo vyberá každý kameň a reprezentuje rôzne aspekty svojho vzťahu s Aguilerou. ľudia. Unikátne vinobranie bolo inšpirované niekoľkými kusmi šperkov, ktorých miluje spevák, a obsahuje deväť špeciálnych viacfarebných drahokamov, ktoré nemôžete vidieť – každý má osobitný význam pre páru. Skupina spieva a premieňa, čo predstavuje ich životy ako jeden. Je to určite jeden oslnivý prskavka. Gratulujeme páru.

Chcete vidieť viac zásnubných prsteňov celebrít? Prezrite si našu galériu a pozrite si niektoré hlavné diamanty!

ĎALŠIE: Všetky podrobnosti o Christine Aguilera Hlas Hairdos • Pozrite sa na krásu transformácie Christiny Aguilery • Vnútorný pohľad na to, ako sa vyrába zásnubný prsteň

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 7 =

map