Veľká fotografia pre veľkú skalu: Pozrite sa na Ciaraov zásnubný prsteň!

Speváčka spoločnosti R & B Ciara a hudobný producent Future oznámili, že v uplynulom víkende v New Yorku oznámili svoju angažovanosť v New Yorku (navrhli jej 28. narodeniny!) A my sme nemohli pomôcť, ale cítili potrebu podrobnejšie sa pozrieť na jej 15-karátový omráč. Spievajúci pôvodne debutoval na Instagram a potom ju včera v noci ukázal v salóniku Moët Rosé v Houstone v hoteli Derek. Cihlový garážový prsten bol navrhnutý firmou Avianne & Co. a je vybavený diamantom so smaragdovým rezom lemovaným dvomi menšími kameňmi so smaragdovými rezmi a ešte väčším množstvom smaragdovo rezaných kameňov, ktoré obkľúčili kapela vo večernom štýle. Jedinečný krúžok bol vytvorený tak, aby mal maximálny lesk a určite si myslíme, že misia bola splnená. To nie je prvý symbol, ktorý nosila z lásky jej snúbenca – pár má navzájom iniciály tetované na prsteň prstov. Blahoželáme páru! Teraz, keď ste videli prsteň blízko, povedzte nám: Čo si myslíte?

Okrem toho si pozrite viac zásnubných prsteňov celebrít.

ĎALŠIE: • Pozri Ciara Najlepšie Vyzerá niekedy • Ciara chodí Dark Brunette: Získajte detaily z nej • Svadobné spúšť vás bude milovať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 − = 46

map