Veľmi jednoduché DIY pre Audrey Hepburn-Inspired Glow od Hanny Davisovej

Na večer, ktorý je žartovne nazývaný “pekný ples”, Hannah Davis rozhodne omráčil na víkend 2015 Bielom dome korešpondentov. A kto to urobil Šport ilustrovaný Dievčatko plavky plaťte na inšpiráciu make-upu? Žiadna iná ako Audrey Hepburnová. “Chcela som, aby Hannahov vzhľad zostal veľmi svieži a žiarivý,” hovorí líčiteľ Vincent Oquendo V štýle. “Bronzované, elegantné, svieže a sofistikované.”

SÚVISIACE: Tu je presne ako natierať vaše produkty starostlivosti o pleť

Na čistenie podkladov pre zdravú žiaru sa Oquendo pod očami odlepila odumreté kožné bunky pomocou Elizabeth Arden Ceramide Boosting 5-Minute Facial (85 dolárov, elizabeth.sk) a následne Kloraneho vyhladzovanie a relaxačné záplaty (21 dolárov, kloraneusa.com).

Po zdokonalení svojej tváre základom a korektorom oprášil Chanel Mono Soft Touch Eyeshadow v Safari ($ 30, chanel.com) nad očné viečka modelu a spodné línie biča. “Dokončil som sa s laseri Mercier Eye Glacé Cream Eyeshadow (28 dolárov, nordstrom.com) v najľahšom platinovom tóne pre vnútorný kútik oka,” hovorí. Po oddelení každého posledného biča s riasenkou rozšíril oči o sadu falošných rias, ktoré nakrájal na polovicu a aplikoval na vonkajšie rohy.

SÚVISIACE: Prečo sa dostanete, že post-juice vyčistiť žiara a ako ju môžete udržať

Potom sa spoliehal na filmovú hviezdu Bronze a žiaru Charlotte Tilbury ($ 68, nordstrom.com), aby získala Hepburnovu žiarivú pleť. “Použila som tmavšiu bronzovú farbu pod jej lícnymi kosťami a svetlejšiu farbu na jej tvári a obočie, aby som zdôraznila a vytesala,” hovorí. “Potom som dokončil tváre s Chanel Powder Blush v Jersey (45 dolárov, nordstrom.com) na jablkách na jej tvárach a pridať jemné splachovanie pod jej bronzovou žiara.”

Samozrejme, pri nasmerovaní filmu a módnej ikony sú husté, dokonale upravené obočie nevyhnutné. Pro používa Anastasia Brow Wiz v Medium Brown ($ 21; sephora.com) na vyplnenie riedkych plôch, po ktorom nasleduje trochu gélu na čelo, aby sa udržali čisté a na mieste po celú noc.

Ak chcete dokončiť vzhľad, Oquendo šiel s jemným ružovým perom. Po naplnení púhy s laurou Mercierovou perličkou v Nakade (23 dolárov, nordstrom.com), potiahol Elizabeth Arden Osemhodinový balzam na pery v Blush ($ 21, elizabeth.sk).

FOTKY: Najlepšie kúpu krásy 2015: Nakupujte naše obľúbené tvárové výrobky

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 1 =

map