Venuša Williamsová hovorí, že tento rad poradenstva od Sereny zmenil svoj život

Venuša Williams je najlepšie známa ako tenisová hviezda a sériový podnikateľ, ale najväčšie rady, ktoré ponúka, nemá nič spoločné s týmito kariérami.

“Môžeme hovoriť o práci života? Pretože moja rada číslo jedna nie je dvanásť dní,” uviedla včera počas Q & A s výkonnou riaditeľkou spoločnosti American Express Susan Sobbott na pobočke SoHo The Wing. Jej celospoločenské publikum, sediace v tisícročiach ružových skladacích stoličkách na pracovnom priestore pastelových žien, vybuchlo v smiechu. 

Všetky vtipy stranou, povedal Williams, najlepšie rady, akú kedy bola obdržané bola hlbšia lekcia – a pochádza od jej mladšej sestry Sereny.

“Rozhodne som mal jednu z najväčších zlyhaní na ulici na US Open v roku 1999,” povedal 37-ročný Williams. “Serena a ja sme boli obaja v semifinále v US Open, boli sme deti … a ja som sa jej opýtal:” Takže, Serena, ste zvedavý z zajtrajška? A ona je ako, “Nie, nie som nervózny pretože sa musíme ukázať, a pretože sa musíme ukázať, prečo nie súťažiť? ” A to bola tá najlepšia rada, akú som kedy dostal v mojom živote. “

Bolo to zápas z neba! Ďakujem vám Venuši Williamsovej a Susan Sobbottovej z @AmericanExpress OPEN za to, že ste sa zúčastnili na ich #SuccessMakers akcii v The Wing. Pozrite sa na niektoré zábery z rozhovorov Sobbott a Williams o vedení, podnikaní a hraní hry priamo v dnešnom konkurenčnom prostredí.

Príspevok, ktorý zdieľa The Wing (@ the.wing)

SÚVISIACE S DANOU: Abbi Jacobson na Sex Toys, Široké mesto, a Bleeping Out Donald Trump

“Bohužiaľ, v tom čase som to neposlúchol,” dodal Williams so smiechom a odkázal na míľnikový zápas, ktorý stratila s jej sestrou. “To bol jeden z mojich prvých najväčších zlyhaní a bola to moja najväčšia lekcia a celá moje kariéra sa potom zmenila … Musíte sa ukázať, prečo nie súťažiť? Je to určite tá najlepšia rada, a to jednoducho nikdy nezastarí. ” 

Napriek očakávanej konkurencii považuje Serenu za svojho najsilnejšieho obrancu. “Milujeme sa navzájom a my sme veľmi navzájom chránení,” povedala Williamsová a dodala, že cítila, že tie staršie sestierové inštinkty nastupujú ako družička na nedávnu svadbu Sereny k spoluzakladateľovi Redditu Alexisovi Ohanianovi, dramata hrozila, že odvedie Serenovu pozornosť od jej veľkého okamihu. “Tú noc som sa utiekla, aby som ju ochránila, bola som ako šialený pes, len to tak je, len sa milujeme, máme najlepší čas spoločne.” 

Serena nie je jediným členom rodiny, ktorý ponúkol Williamsovi tip na tvorbu kariéry, povedala. “Môj otec vždy povedal, že dnes nie je o víťazstve, je to o víťazstve zajtra. Z toho vyrastá prístup, ktorý Williams povzbudzuje k svojej aktívnej značke EleVen. “EleVen je filozofia toho, že je lepšia ako 10. Chceli by ste byť najlepší alebo lepší?” V EleVen sme si vybrali lepšie, pretože to najlepšie stagnuje, je to o tom, že vždy rastú a nikdy nie sú na vrchole. 

VIDEO: Serena Williams dostane emocionálne o ukončení kojenia 

 

Na túto poznámku Williams povedala, že nemá v pláne odísť zo svojej kariéry v blízkej budúcnosti. Musí sa však naučiť spomaliť, “chaotickú lekciu”, ktorá sa internalizovala až po tom, čo zasiahla významný profesionálny náraz. Williams prvýkrát spustil spoločnosť EleVen v spolupráci s obchodným reťazcom oblečenia Steve & Barry’s. Partnerstvo sa náhle skončilo, keď maloobchodník utiekol a nebolo jasné, či Williamsova módna linka prežije. “Bolo to extrémne stresujúce, bolo ťažké spať,” povedal Williams a otvoril sa hrubému náplasti. Naučila sa však: “Sú momenty, ktoré musíte vytvoriť pre seba … pre svoju vlastnú rozum.”

Jej trik? “Vieš, keď Scarlett O’Hara [v Odviate vetrom] Hovorí: “Budem o tom premýšľať zajtra?” “Prisahám, že to niekedy používam … Musíte prestať, nájsť spôsoby, ako sa dostať cez ten ťažký čas, ale tiež vedieť, že tam je ten okamih, keď sa dostanete do zastaviť. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 60 = 68

map