Všetci majú mikinu, v ktorej žijú, dokonca aj Kanye West

Zatiaľ čo Nikdy nemôžeme vidieť, že Kim Kardashian nosí rovnakú výstroj dvakrát, to isté sa nedá povedať o jej manželovi Kanye Westovi, ktorý sa v poslednej dobe objavil v niekoľkých viac ako jednej príležitosti. Kanye: je rovnako ako my!

SPRIEVODCA: Kima Kardashian a Kanye West 8 najkrajších momentov z ceny Grammy

Rapper najprv nosil úžasné číslo na Grammy, kde ho nosil na scéne počas svojho “Only One” predstavenia spolu so zodpovedajúcimi nohavičkami (vyššie, správne). Západ udržiaval súbor na zvyšok prehliadky predtým, ako sa zmenil na po-party, ale to by nebolo naposledy, keď sme ho videli v jeho obľúbenom mikiny.

SOUVISLOSTI: Denník predného riadku Erica Wilsona: Kanye West sa stáva správnym pri #NYFW

Tento minulý týždeň West nesl sveter svetre nie raz, ale dvakrát. V utorok rapper spároval s džínmi, bojovými obuvmi a bomberovou bundou na večeru s Taylorom Swiftom (s ktorým potvrdil, že spolupracuje). Nasledujúci deň mal na sebe veľmi podobný oblek, keď sedel na prednej línii na jeseň / zime 2015 prezentácie Jeremy Scottovej počas New York Fashion Week (nad, vľavo). Možno, že berie rady od spoločnosti Swift, o ktorej je známe, že svoje obľúbené príslušenstvo (ako je Aldo kabelka) opakovane?

FOTKY: Naše najobľúbenejšie predné rady v štýle Stars z #NYFW

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 − 68 =

map