Všetci účinkujúci a prednášatelia Oscarov, ktorí sa tento rok predstavia

Oskary z roku 2018 sú takmer tady a už vieme, že to bude neuveriteľná show. Ako sa pýtate? Akadémia vydala svoj zoznam interpretov a je to naozaj hviezdne.

Mary J. Blige sa uskutoční na scéne, aby odniesla svoju nomináciu na Oscara “Mighty River” Mudbound. Mnohonárodná hviezda je tiež najlepšou herečkou v podpornej úlohe za jej úlohu vo filme.

mary J Blige Oscars Performer
Steve Granitz / WireImage

Spolu s Blige, Common, Gael García Bernal, Andra Day, Natalia LaFourcade, Miguel, Keala Settle a Sufjan Stevens vystúpia v roku 2018 Academy Awards.

Okrem hviezdneho seriálu, môžete očakávať, že Oscars cameos z novo ohlásenej tretej vlny významných moderátorov: Emily Blunt, Sandra Bullock, Dave Chappelle, Eugenio Derbez, Ansel Elgort, Jane Fonda, Jodie Foster, Eiza Gonzálezová, Ashley Judd, Nicole Kidman, Matthew McConaughey, Helen Mirren, Rita Moreno, Lupita Nyong’o a Christopher Walken.

Margot Robbie získala svoju prvú najlepšiu herečku Oscarovej nominácie v tomto roku za neuveriteľné zobrazenie Tonya Hardingovej Ja, Tonya, a už vieme istotu, že sa bude počas ceremónie zúčastniť – ako moderátorka. Druhé kolo prednášateľov Oscars bolo oznámené minulý týždeň a obsahuje niekoľko hlavných mien vo filme.

Gal Gadot, Mark Hamil, Kelly Marie Tran, Lin-Manuel Miranda. Armie Hammer, Oscar Isaac, Zendaya, Gina Rodriguez, Eva Marie Saint a Wes Studi boli vyhlásené za druhé kolo moderátorov, ktorí sa zúčastnia pódiu na vyhlásenie víťazov Oscara v roku 2018.

Spolu s Robbie, niektorí neuveriteľní kandidáti a víťazi na Oscara boli medzi prvými moderátormi, ktoré boli oznámené pred týždňom. V priebehu roku 2018 sa budú udeľovať aj víťazné ceny Viola Davis, Laura Dern, Jennifer Garner, Greta Gerwig, Tiffany Haddish, Emma Stone, Greta Gerwig, Tom Holland, Kumail Nanjiani, Mahershala Ali, Chadwick Boseman a Daniela Vega.

Oscary Presenters
Alison Buck / Getty Images; Steve Granitz / WireImage; Steve Granitz / WireImage

“Či už sa vracajú na scénu Oscarov, alebo sa im to po prvýkrát postarajú, každý z týchto umelcov prinesie svoje vlastné rozlišujúce a energické odvolanie”, uviedli výrobcovia Michael De Luca a Jennifer Todd vo vyhlásení. “Ich príspevok prinesie nezabudnuteľný večer.”

V piatok, Hollywood Reporter potvrdil, že Warren Beatty a Faye Dunaway sa vracajú, aby prezentovali najlepšiu čestnú fotografiu po oznamovacej chybe v roku 2017.

SÚVISIACE: 2018 Oscarové nominácie sú tu v úplnom zozname

Spolu s týmito moderátormi sa Jimmy Kimmel už druhý rok po sebe vráti k hostiteľským Oscarom, a určite sa na jednu zábavnú noc.

Chyť 2018 Oscary v nedeľu 4. marca o 8.00 hod. ET.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 29 = 31

map