Všetko o Kristene Bellovi, hostiteľovi prvého ocenenia SAG Awards

Po prvýkrát sú ceny SAG hostiteľmi. Kristen Bell bude stáť na čele ocenenia Screen Actors Guild Awards v roku 2018 a my sme nemohli byť viac nadšení z ich výberu.

Vtipná dáma môže byť známa vašim deťom ako princezná Anna z zmrazený, ale ona je oveľa viac ako Disney hrdinka. Zvon vzrástol na význam, ako Veronica Mars, mladý detektív, ktorý venuje svoj život riešeniu zločinu potom, čo jej najlepší priateľ zavraždený. Séria sa premietla v roku 2004 a neskôr sa presťahovala do filmov, ako sú napríklad filmy Kedy v Ríme a Bad Moms. A nemôžeme zabudnúť na to, že ona hrála hlas Ohováračka vo všetkých šiestich rokoch kultovej série.

Kristen Bell SAG Awards
Frazer Harrison / Getty Images

Bell má tiež niekoľko hostingových skúseností. Herečka predviedla v roku 2015 30. výročie nezávislého ducha s Fredom Armisenom. Je tiež hosťom hosťa Jimmy Kimmel Live! späť v máji 2017 a spoluorganizovaní Výstava Ellen DeGeneres.

Bell je ženatý s Daxom Shepardom, s ktorým má dve deti: 4-ročný Lincoln a 3-ročná Delta. Ale herečka neviazala uzol, kým gay manželstvo nebolo legálne. Bella a Shepard sa stali 17. októbra 2013, len niekoľko mesiacov potom, čo najvyšší súd umožnil manželstvu rovnakého pohlavia v Kalifornii. “Čo budeme robiť? Strávte párty a povedzte: “Pozrite sa na nás, keď oslavujete túto vec, ktorú nemôžete urobiť?” To je úplne zničené, “povedala pre PrideSource. “Rovnako ako 90% našich priateľov je gay!”

Herečka má tiež históriu ako politický aktivista a nemá strach hovoriť jej myseľ. “Takže už nie som občan, pretože som herec? F – to, “povedala na konferencii BC v roku 2017.” Nie je mi menej dovolené zdieľať to, čo verím, a mám na to veľké šťastie a mať publikum. Keď ľudia počúvajú, nevystúpiš, hovoríš. “

Vzhľadom na to, že Donald Trump bol zvolený za prezidenta, Bell bol mimoriadne hlasný, pokiaľ ide o ochranu životného prostredia, podporu obetí sexuálneho obťažovania a podporu rodovej rovnosti. Môžeme očakávať, že Bell bude aj naďalej vyjadrovať svoje názory pri udeľovaní ocenení SAG.

Zostať v noci, ale na čiernej farbe! #whywewearblack #timesup @timesnow

Príspevok zdieľaný kristen bell (@ kristenanniebell) dňa

Hostiteľ vysvetlil, ako bude časové hnutie pokračovať v nedeľnej show. “Hnutie Time’s Up jasne ukazuje, že ideme dopredu,” povedal Bell E! News. “Nie je to niečo, na čom si každý povie so smutnou tvárou navždy.”

SÚVISIACE: Tieto osobnosti sa nezastavili nosiť čierne od Zlatých glóbusov

“Myslím, že preto som hrdý na to, že nie som len jeho súčasťou, ale aby som udelil ocenenia v tomto konkrétnom momente, pretože som človek, ktorý trvale verí v nádej!” Bell povedal: “Aj v najtmavších chvíľach som “som mal niekedy – a ja som mal tie temné – v mojich kostiach je niečo, čo verí v nádej.”

Získajte ocenenia 2018 SAG v nedeľu 21. januára o 8.00 hod. ET na TNT a TBS.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 − = 31

map