Všetko, čo potrebujete vedieť o Jean Blanc, “Colognoisseur” z Bachelorette, ktorý práve spustil dielňu pre parfumy

predmet: Jean Blanc

Vek: 31

Profesia: Colognoisseur, nákupný manažér, kandidát MBA na EFFING DUKE, OMG!

Možno viete, že Jean Blanc je rezidentom “Bologna” alebo mužom, ktorý minulý týždeň Beccu stonil, a zároveň mu dal masáž na hlave s nástrojom, ktorý priniesol z domu. Ale napriek zjavnej insistencii prehliadky, že trávi väčšinu svojho dňa zhromažďovaním parfumov a chytí každú šancu urobiť vôňu, 31-ročný suitor, narodený v Haiti, ktorý teraz žije v Pensacole, Fla. viac ako jeho falošný pracovný pomer. A to vás zaujíma, prečo sa rozhodol vymenovať takúto klampiarsku “profesiu” na prehliadku.

Nechápejte ma zle – je posadnutý kolínskou krajinou (jeho prvý post Instagram bol o svojej rastúcej zbierke 50 fliaš, v roku 2013), ale to je v spodnej časti jeho životopisu. Od ukončenia štúdia v oblasti elektrotechniky na Northeasternskej univerzite Jean Blanc absolvoval certifikačný program v obchodných základoch na Harvard Business School a teraz je kandidátom na MBA v Duke, ktorý sa špecializuje na riadenie a financie. Pracoval v množstve impozantne znejúcich pracovných pozícií ako Senior Research and Development Engineer a v súčasnosti pracuje ako vedúci nákupu v papierovej spoločnosti (nie Dunder Mifflin, skontroloval som).

SÚVISIACE: Našli sme najmenej 2 milé veci BacheloretteJe nepotrebný mužský model Jordan Kimball

Nalaďte dnes večer na @ abcnetwork, aby ste si pozreli tento nezabudnuteľný moment ��! #bae #thebachelorette #bachelornation #teamjean

Príspevok, ktorý zdieľa Jean M. Blanc (@jean__blanc)

Tak prečo by sa označil za “colognoisseur” na Bachelorette? Jednoduchá odpoveď: On to neurobil! To nebolo to, čo podal na jeho žiadosť, vysvetlil v reakcii na fanúšikov. Ale ABC mu prezradil prezývku a naklonil sa do nej.

Ale on má tiež ďalší dôvod: Jean Blanc je podnikateľ na srdci a na základe svojej slávy Bachelorette práve spustil Jean Blanc Boutique, parfumovú spoločnosť “venovanú posilňovaniu žien.” Webová stránka, ktorá obsahuje pohyblivé obrazy okvetných lístkov ruží na obrazovke, oznamuje, že bude darovať časť zisku na “# meetoo” hnutie (spelled takto).

Teraz, na jeho osobnú webovú stránku, ktorá je rovnaké časti roztomilé a znepokojujúce a je tvorený predovšetkým obrazy Jean Blanc predstavujú v rôznych prostrediach. Dáva nám kasíno kulečníkov, plážové vibrácie a barové momenty. Existuje aj niekoľko bludných fotografií buldogov, ktoré sa nedajú ľahko vysvetliť napriek tejto biografii: “S daným názvom hladkým ako crème brûlée má Jean Blanc prirodzenú charizmu, ktorá je zrejmá, keď ste sa s ním stretli. Rovnako ako francúzsky buldog, je očarujúci a pozorný, avšak jeho tvrdé zvonenie a vzrušenie zanecháva nezabudnuteľný dojem na takmer každom, koho narazí. To spolu s jeho ambíciami, zmyslom pre humor a veľkorysosťou sú niektoré z dôvodov, prečo bol Jean vybraný ako jeden z najprihlasenejších amerických bakalárov a obsadený ako súťažiaci v 14. ročníku premietania ABC The Bachelorette 28. mája 2018. “Aké sú dve slová, ktoré vás opisujú, Jean Blanc? Určite “creme brûlée” a “francúzsky buldog”. Rozhodne.

Pohybujúce sa na. Jean Blanc sa zdá byť veľkým predajcom. V noci predtým, než začal svoj nový život v barokovom sídle, sa Glamour rozhliadol po svojej hotelovej izbe a odhadol, že jeho zbierky kolínskej a hodinky predstavovali približne 25 000 až 40 000 dolárov – a práve to, čo cestoval!

Súvisiace: Táto nepremokavá maskara dostala Bachelorette Becca Kufrin cez jej rozpad s Arie

Keď sa zobudíte a uvedomíte si, že vás Amerika uvidí vo vašom spodnom prádle počas dnešnej epizódy @bacheloretteabc ������♂️. Nakoniec som si vzal #shirtlessselfie … to trvalo iba päť rokov na @instagram Nalaďte dnes večer na @ abcnetwork • # # #sorrymom #teamjean #bachelornation #bachelorette #bachelor #colognoisseur #fitness #mirrorselfie # motivationmonday #fitness # fitnessmotivácia jeden deň od #transformationtuesday #flex VS. #noflex

Príspevok, ktorý zdieľa Jean M. Blanc (@jean__blanc)

Zdá sa však, že nie je tak ochotný investovať do domáceho dizajnu. To je úplne vymyslené, takže môžem hovoriť o potešení, ktorú prináša kritická kriminalita dizajnu Jean Blanca. Pozrite sa na tento konflikt s mocou, ktorý nahral – pyšne! – v roku 2014. To nie je sama odmietnutie; sa otvorene chváli o svojom bizarne rozloženom nábytku Ikea. Tento gauč dostal druhý #missmyfurtniture.

Jean Blanc má niekoľko nasledovníkov na sociálnych médiách (vážne, hrsta: 205 sledovateľov na Twitteru a necelých 5 000 na Instagram), ale chlapec, chlapec oh, pracuje pre nich nadčas. Skutočne sa naklonil do svojej novej fanúšky Bachelorette mladých žhavých žien na Instagram, ktoré slúžili sladkým sebe samým, ale aj veľa tričiek bez tričiek, ako je tá, v ktorej sú krátke krátke šortky niekde medzi a nie na. Jeho mrzutosť skrútené nohavice v noci jeden z Bachelorette a tichá prítomnosť v show ma ťažko pripravila na to.

Dnes večer na svojom one-on-one dátum, dúfam, že Jean Blanc nám povie viac o svojom creme brûlée a francúzskych buldog-like charakteristikách.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 14 = 22

map