Všetko, čo potrebujete vedieť o mikrobladení vašich obočiach

Nezáleží na tom, či máte radi oblúkovité a pernaté alebo rovné a odvážne, obočie sú pravdepodobne najdôležitejšou tvárovou funkciou. Ak nie ste spokojní s tým, čo máte, existuje mnoho spôsobov, ako ich aktualizovať, vrátane gélov na obočie, ceruziek a dokonca aj tetovanie. Teraz však existuje veľmi prirodzená možnosť, ktorá prináša poločasné výsledky. Dámy, dovoľujeme si Vám predstaviť mikroobládačky. Na rozdiel od niekedy Sharpie-esque efekty trvalého makeupu, mikrobladenie je viac vyšívacie trompe l’œil ťahy, ktoré vyzerajú rovnako ako skutočné vlasy.

Nadia Afanaseva, expertka na mikrobladenie a tréner v Eye Design New York nám poskytla 411 na jedinečnú službu a po našich rozhovoroch nie je prekvapením, prečo toľko žien miluje. “Microblading je dokonalý pre tých, ktorí chcú úplne rekonštruovať, definovať, pokryť medzery alebo vyplniť cez ošúchané obočie,” vysvetlila. Profesionálny odborník na obočí a obočie tiež ukázal, že tí, ktorí len chcú pridať mierny oblúk, sú tiež skvelými kandidátmi a výsledky sú prirodzené, nedetekovateľné okraje.

Ak stále nie ste si istí, ako sa techník líši od tetovania, Afanaseva vysvetlil, že “počas procesu mikrobláženia používame špeciálne mikrobladové pero, ktoré je možné kresliť individuálne.” Je to veľmi pekný proces, ktorý trvá približne dve hodiny. Keďže výsledky trvajú až tri roky predtým, ako začnú slabnúť, je dobré vedieť, že technici venujú toľko pozornosti detailom. “Prvá hodina, ktorú kreslíme tvarom s odnímateľnou tužkou, je to najdlhšia a najdôležitejší krok, počas ktorého sa vyberie najlepší prispôsobený tvar pre každého klienta.” Pro odporúča klientom byť opatrní v miestach, ktoré tvrdia, že dokončia proces za jednu hodinu. “Nie je to hnusný postup, nemôže to byť za hodinu.”

Pred začiatkom mikrobádu sa na oblasť aplikuje topický štekací krém na minimalizáciu nepohodlia, po ktorom nasleduje tekuté anestetikum. Ak máte obavy, že proces je bolestivý, Afanaseva ubezpečuje, že “niektorí klienti môžu cítiť mierny nepríjemný pocit, ale je to pomerne bezbolestné”.

SÚVISIACE: 3 kroky k Perfektné obočie

Najlepšou časťou techniky je to, že neexistuje žiadna prestoj. Vaša nová sada obočia bude pripravená na samoobsluhu bezprostredne po ukončení procesu. Profesionálny odborník však odporučí ďalší mesiac po vymenovaní. “Liečebný proces je pre každého iný a trvá 25 až 30 dní, po mesiaci odporúčame 40-minútovému dotyku pre väčšinu zákazníkov.”

“Na rozdiel od rozšírení obočia, ktoré musíte dbať na udržiavanie, mikrovlákanie má nízku údržbu, po uzdravení ich môžete trieť a užiť si plávanie, nie je potrebná žiadna zvláštna starostlivosť, okrem krátkeho dotýkania sa raz za rok.” Rozmazateľné riešenie vás bude stáť kdekoľvek od 700 do 800 USD. Ale každé ráno sa prebudí s perfektným obočím môže byť úplne stojí za to.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 2 =

map