Všetko, čo potrebujete vedieť o oblečení Anastasie Steeleovej v päťdesiatich odtieňoch šedej

Keď si o tom myslíš Päťdesiat odtieňov sivej (naplánované na 13. februára), posledná vec, o ktorej si myslíte, je oblečenie. Alebo konkrétnejšie, hlavné znaky nosenie oblečenie. Ale sterilizované scény X a Jamie Dornan’s washboard abs, bok sme boli nenávisťou kostýmami, ktoré sme videli v prívesoch a klipoch filmu, od Anastasie Steeleovej (hrané Dakotou Johnsonovou) kvetinovým gombíkom dole na jej pekné šaty na broskyne. Povedzte nám všetkým Päťdesiat odtieňov móda, išli sme priamo na ocenený kostýmový návrhár Mark Bridges.

SÚVISIACE: Kto je Päťdesiat odtieňov sivej Manželka Jamie Dornanovej?

Predtým, než sa ponoríme do detailov Bridgesovho popisu Anastasieho pohľadu vo filme, sú dve zaujímavé veci, ktoré si všimli, ako sa kostýmy stali plodnými. Prvou je, že Bridges nečítal knihy. “Päťdesiat odtieňov je celosvetový fenomén a ja som nechcel, aby batožina ísť s ním, “hovorí V štýle. “Tak som urobil niečo nové a práve šiel so skriptom, aby som rozprával príbeh.”

Druhým je to, že Bridges navrhol väčšinu kostýmov sám ako protiklad k vyzdvihnutiu návrhárskych dielov. To neznamená, že sa v tomto filme úplne vyhýbal označeniam, alebo že ich úmyselne vylúči v budúcich splátkach, ale bolo to úmyselné rozhodnutie, ktoré urobil, aby pomohol ďalej.

“Ľudia sú dôverní v oblečenie, rozpoznávajú dizajny z určitých zbierok a okamžite sa datujú do filmu.” Chtěl som tento film urobiť nadčasom, “vysvetľuje. “Chcel som sa sústrediť na príbeh skôr ako na šum, ktorý obklopuje návrhárske voľby.” V ​​nasledujúcich filmoch, štítkoch a značkách sa v príbehu stane dôležitejším životom, ale tento film je o príbehu a vzťahu skôr ako o báječnosti.

SÚVISIACE: Počúvajte Skylar Gray’s Emotional Päťdesiat odtieňov pieseň

S tým povedal, čítaj na Bridgesa pohľad na jeho myslenie a argumentáciu za päť Anastasia vyzerá vo filme.

Keď Anastasia poprvýkrát stretne kresťana

Anastasia's Outfits in 50 Shades of Grey
Zdvorilosť

“O rozhovore je nervózna, preto som si vybral kusy, ktoré boli zrejme zlé voľby. Halenka má vyblednutý výtlačok Liberty London, ktorý vyzerá ako úžasný kus, ktorý mala dlho, a cítil som, že v tom momente to bolo zlé voľba – to je jej skreslená myšlienka, čo by dospelý nosil. Celý vzhľad vytvára dojem, že je to dieťa.

“Spárovala som blúzku s svetrkou a silnou krepovou sukňou, pančuchami a ťažkou nohou s topánkami Fiorentini + Baker, ktorá sa na nej dostala do cesty, čo ju robí neohrabaným a znova ju vyzerá ako dieťa. pocit, že je prostý a trochu nepríjemný, ale stále pekný, je v blues a farby si ju otvárajú oči .. Musí to byť niečo, čo kresťan musí nájsť atraktívne. “

Keď sedá na obchodnú večeru s kresťanom

“Keď sa príbeh vyvíja, jej vzhľad sa stáva elegantnejším a vhodnejším.Myslím, že najväčšou zmenou je, keď príde na obchodnú večeru s kresťanom a hovorí, že príde do pytloviny, ale namiesto toho je v podobe šiat – vybavenie s veľkým zipsom na chrbte, ktoré sa jej páči smerom, pretože vyzerá tak fantasticky. “

SÚVISIACE: Vykonajte virtuálnu prehliadku kresťanského grey Päťdesiat odtieňov sivej byt

Keď sa stretne s kresťanskou matkou

Anastasia's Outfits in 50 Shades of Grey
Zdvorilosť

“[Režisér] Sam Taylor Johnsonová miluje tento šaty z broskyne, keď ide na večeru a stretne sa s kresťanskou matkou. Je to inšpirovaná Faye Dunaway Príbeh Thomas Crown, ktorý bol tiež sexy-cool film o miliardárov a romantiku. Tam bolo veľa old-school ručné práce, ktoré šli do toho, s 25 pokrytých gombíkov a jemnosť tkaniny. Vhodnosť a dĺžka boli vkusné, ale pre kresťanov to ešte bolo trochu nepríjemné. Aj to bol môj obľúbený. “

Keď ju kresťan prekvapí v Savannah

“Dostala som jej zelené šaty, keď šla do Savannah a kresťan ju prekvapil.” Dakota mala na sebe všetky oblečenie ako vojaka, ale myslím, že táto bola jej obľúbená, vyzerala tak drobná a pekná.

Keď Anastasia absolvuje

Anastasia's Outfits in 50 Shades of Grey
AKM-GSI

“V knihe boli napísané určité výrazy, ako napríklad kresťanské džínsy, o ktorých sa očakávalo, že sa vo filme naplnia. Šedé šifónové šaty, ktoré mala na štúdiu, Päťdesiat odtieňov autor E.L. James] cítil, že jej publikum bude chcieť vidieť. “

SÚVISIACE: Nemôžem čakať do 13. februára? Sledujte verziu PG z Päťdesiat odtieňov sivej teraz

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − 27 =

map