Všetko, čo potrebujete vedieť o získaní keratínovej liečby

Rovnako ako zvýraznenie kontúry, strobing a ombre zdôrazňuje, že keratínové ošetrenia sú ďalšou témou, ktorá zostáva v trende v kráse, a ak sa niekto z vašich BFF niekedy pokúsil to vyskúšať, je pravdepodobné, že má ešte zavrieť o kúzlo, na vlasoch. Ak vyfukujete svoje pramene a cítite sa skôr ako hrať vlečúce sa vojny, mohli by ste profitovať z jeho vyrovnávacích výsledkov, aj keď rozmanitosť v salóne a domácej verzii môže robiť svet keratínu o niečo ťažšie navigovať. Preto sme požiadali fanatického kadeřníka Abraháma Sprinkleho, aby nám poskytol kurz o všetkom, čo potrebujete vedieť predtým, ako dostanete liečbu, a čo je najdôležitejšie, ako ju udržať neporušené dlho po vašom vymenovaní v salóne. Najskôr najprv zistite, či je váš typ vlasov správny pre službu – kučeravé a frizové textúry budú vidieť najviac výhod, zatiaľ čo jemné, priame pramene by sa mali úplne vyhnúť. 

SÚVISIACE: Liečba na vyrovnávanie vlasov, ktorá trvala až 2 týždne v Thajsku

To, čo sa hovorí, čo robí keratínové ošetrenie vlastne robiť? “Keratínové ošetrenia zapĺňajú pórovitosť vlasov, pretože príliš pórovité vlasy spôsobujú spletenosť, friz a zlomenie,” vysvetľuje Sprinkle. “Vaše vlasy sú tvorené keratínom, takže liečba znižuje proteín späť do vlasov, čo sa často stráca kvôli veku a chemickým službám.”

Pretože v podstate dochádza k prestavbe poškodených oblastí, môžete očakávať zvýšenie lesku, menej frizí a celkový proces uľahčenia štýlu. Uistite sa, že máte konzultáciu so svojím stylistom a určite najlepší vzorec, najmä ak ste blondínka, pretože každá keratínová liečba nie je vytvorená rovnako. “Niektoré liečebné postupy s kyselinou glykolovou môžu posunúť tonus farby vlasov, takže dôležitá konzultácia o týchto bodoch je rozhodujúca,” hovorí nám to Sprinkle. “Ak ste blondínka, pozrite sa, či má salón ošetrenie pre ľahšie vlasy.”

VIDEO: Koľko na Tip

 

Tento aspekt môže byť stratený s domácimi alternatívami, ktoré sa môžu považovať za jednu z najväčších verzií, ktorá sa najviac hodí na špecializované ošetrenie salónu. “Služby v domácnosti neprinesú prispôsobený výsledok,” hovorí Sprinkle. “Rozdiel medzi týmito dvoma spôsobmi spočíva v kvalite keratínu a odborník, ktorý vie presne, aký druh liečby najlepšie funguje pre vaše vlasy.”

SÚVISIACE: Ako zistiť, či vaše vlasy sú zdravé na farbenie

Bezprostredne po ošetrení sa uistite, že ste investovali do suchého šampónu – aby keratín mohol splniť svoje sľuby, nesmiete si umyť vlasy ani ich väziť späť do držiaka na chvosty po dobu najmenej 48 hodín. Budete tiež musieť bližšie pozrieť na zložky v súčasnej šampón a kondicionér lineup. “Formulácie bez sulfátu sú kľúčom k dlhovekosti,” hovorí Sprinkle. “Šampón výrobcu ho predĺži kvôli tomu, že šampón nevykonával liečbu, ale pokiaľ ide o akýkoľvek šampón s keratínovou infúziou, ak výrobok obsahuje sulfáty, nemá to pre vlasy žiaden prínos . ” Získajte odporúčanie od svojho kaderníka alebo sa rozhodnite pre jeden z šampónov Keratin Complex, pretože značka má ošetrenie v salóne, ktoré používajú väčšina štylistických špecialistov. Ak robíte domáce úlohy a používate správne produkty starostlivosti o pleť, liečba by mala trvať najmenej dva mesiace, prípadne viac v závislosti od typu vlasov a ako často sa rozhodnete penať. Rovnako ako akýkoľvek vzťah, bude to vyžadovať záväzok a možno aj nepatrný množstvo internetového sledovania na vašom konci. Sprinkle hovorí: “Je dôležité, aby ste skúmali všetko o liečbe, o ktorej uvažujete, a pochopili tak rutinnú údržbu, ako aj rutinnú liečbu.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 3

map