Všetko, čo potrebujete vedieť o získavaní extrakcií pórov

Tieto obzvlášť luxusné obličejové tvárnice, ktoré vás po ukončení stretnutia uvoľnia po ulici, budú mať bezpochyby pocit sviežosti a lesku, ale získavanie vašich pórov extrahovaných? Vaša pleť skončí tak čistá, je to skoro tak, ako si ju dal na 5-dňovú šťavu očistiť. Je tu niečo tak divne uspokojujúce, že všetko zuby zanesie vaše póry úplne odstránené, a to najmä certifikovaným profesionálom, ale odmena neprichádza bez pokusov. Predtým, než sa rozhodnete pridať liečbu extrakciou pórov na balík tváre, zvážte nasledujúce skutočnosti.

SOUVISLOSTI: Ako správne odstrániť Blackhead

Nepokúšajte sa o to doma
Hoci je technicky možné odstrániť černosi na vlastnú päsť, je lepšie nechať extrakčné nástroje profesionálom. Ako už bolo povedané, pripravte sa – tento proces môže byť o niečo omnoho viac ako relaxačné masážne a masážne kombinácie, ktoré ste zvažovali na Gilt. Extrakcia pórov zahŕňa váš esthetik buď pomocou svojich rúk, alebo nástroja na veľmi vymedzenom mieste, a zatiaľ čo zvyčajne nevyžaduje viac ako malý tlak na vyčistenie činnosti, príležitostné tvrdohlavé miesto bude trvať viac práce. Spýtajte sa svojho profesionála, aby vám pomohlo, ak vaša pleť je obzvlášť citlivá, a prepusťte retinol alebo akékoľvek iné výrobky, ktoré vašu pleť cítia delikátne niekoľko dní pred vašou schôdzou.

Môžete potrebovať malé prestoje
Často krát po obličeji môžete pokračovať v ostatných dňoch bez make-upu alebo počkať na chvíľu skôr, ako budete opätovne aplikovať a pokračovať svojim dňom v oboch smeroch. Po extrakcii bude vaša facialista aplikovať prípravky na upokojenie pokožky a minimalizáciu sčervenania, ale niektoré oblasti môžu trvať dodatočný čas na utiahnutie. Ak je to možné, nepoužívajte make-up na zvyšok dňa a ak si musíte umyť tvár, počkajte na chvíľu jemným čistiacim prostriedkom. Po noci blaženosti bez make-upu by ste mali byť dobré pokračovať v každodennom režime.

Vaše póry by mali zostať jasné počas niekoľkých týždňov
V rozpore s našimi obavami, aplikovať makeup na ďalší deň nebude mať vplyv na vašu estetickú prácu. Ak je to správne, extrahované póry by mali zostať jasné niekoľko týždňov po liečbe, ale budete musieť urobiť istú údržbu aj na vašom konci. Odstráňte všetky superhusté zvlhčovadlá, ktoré by mohli spôsobiť nadmerné nahromadenie mazu, týždenné exfoliovanie a začlenenie číreného séra, najmä jedného s kyselinou salicylovou, do produktovej skupiny

SÚVISIACE: Ako sa vyrovnať s cystickou aknou a čo robiť, ak ste na ňu náhodou vybrali

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − = 65

map