Všetko o tejto základni: Prečo potrebujete sérovú nadáciu vo svojom živote

Ak máte radi ľahký pocit z tónovaného zvlhčovača, ale chcete úplné pokrytie kvapalného podkladu, potom jeho sérový náprotivok môže byť odpoveďou na vaše modlitby krásy.

Na rozdiel od tradičného ťažkého prevedenia klasickej nadácie, receptúry ako Ready to Wear’s Skin Perfection Serum Foundation ($ 29; hsn.com) a Perricone MD’s No Foundation Foundation Serum ($ 55; sephora.com) majú ultra kvapalnú konzistenciu, vašej pokožke a môžu poskytnúť ako “bez make-upu”, tak aj takmer vzdušné účinky. Sú určené na zrkadlenie vzhľadu holého plášťa, tak držte sa kvapky alebo dvoch, ak chcete úplný vzhľad — trochu ide dlhú cestu — a vytočte intenzitu pomaly, ak chcete viac pokrytia.

Sérumové základy sú tiež zabalené s výživnými prísadami, ktoré sú podobné tým, ktoré sa nachádzajú vo vašom výrobku na starostlivosť o pokožku, hoci nemajú úplne nahradiť Váš základný zvlhčovač alebo očné krémy. Pred aplikáciou vrstvy odporúčame používať vaše každodenné produkty rovnako ako klasická nadácia.

SÚVISIACE: Prijmete túto ružu? Naše obľúbené vône na báze ruže

Ak sú vaše nerovnaké tóny alebo tmavé škvrny znepokojujú vás Bare Escentuals ‘BareSkin Foundation ($ 29; bareescentuals.com) je infúziou prísad, ako sú vitamín C a rastlinné kmeňové bunky ľalie, ktoré pôsobia proti hyperpigmentácii, zatiaľ čo suché typy pleti budú vypiť výživnú arganovú zmes z Josie Maran’s Matchmaker Serum Foundation ($ 42; sephora.com). Priamo von z fľaše, Maranova formulácia začína biela, potom sa okamžite začne prispôsobovať svojmu vlastnému tónu pri práci na koži. Diorskin Nude Air Foundation (53 dolárov, nordstrom.com) sa môže pochváliť rovnako inteligentnou technológiou – vďaka glazovaným pigmentom, ktorý má vytvoriť efekt jemného zaostrovania, môžete označiť #nofilter selfies bez hanby a infúziu vitamíny a minerály určite nebudú boleť.

FOTOGRAFIE: Najlepšie základy pre každý tón pleti

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map