Všetko, čo vieme o Bachelorette Party Meghan Markle

Existuje menej ako 50 dní, kým sa Meghan Markle a princ Harry vziať 19. mája na kaplnke sv. Juraja v zámku Windsor, ale predtým, než viažu uzol, idú na párty s priateľmi.

Plánovanie pre kráľovské bakalárske a bacheloretské strany už prebieha a počas oficiálnej návštevy v Škótsku priniesla Markle niekoľko podrobností o tom, čo má v obchode za seba.

Meghan Markle
ANDY BUCHANAN / AFP / Getty Images

“Spýtali sme sa ich, čo robia pre svojich žobrákov a slepačiek (britský ekvivalent bakalárskych a bacheloretských strán),” povedal anglický návštevník Tom Martin ľudia na udalosti z 13. februára. “Povedal Meghan,” nie som si istý, je to zoradené, ale to bude zábava. “

Pre tých z nás, ktorí nie sú britskí (alebo čoskoro-to-sa royalty), “triedený” znamená “usporiadané”, čo v podstate znamená, že Markle to všetko uzamkne. Zatiaľ čo Markle plány znie, že sú v poriadku, Harryho sú pozoruhodne nejasné. “Som si istý, že William má niečo na rukáve,” povedal Martin, ktorý mu povedal kráľovský.

Meghan Markle Prince Harry
Mark Cuthbert / UK Press prostredníctvom Getty Images

SÚVISIACE: Tour Prince Harry a Meghan Markle Svadobné kaplnka, kde budú hovoriť “robím”

Podľa Vanity Fair, obaja strany Meghana a Harryho sú oveľa komplikovanejšie, než si to nechajú. Nevesta-blízka blízka priateľka Markus Andersonová údajne plánuje slávnosti. “Bude to báječné, očarujúce a veľmi exkluzívne,” povedal zdroj blízky Andersonovi VF. “Marcus pozná nejaké nádherné miesta a povedal, že sa stavím, že to bude jednoduchý a blízko doma.”

Pokiaľ ide o Harryho, jeho najlepší priateľ Tom “Skippy” Inskip má na starosti, aj keď William bol údajne nariaďovaný, aby sa ubezpečil, že strana sa nedostane z cesty. “Tom je zodpovedný za nájdenie miesta. Musí to byť niekde, kde sa nenájdu a miesto, ktoré dokážu úplne prevziať. Tom minulý týždeň prehliadol toto báječné miesto v Mexiku a miloval to, “hovorí priateľ. “Mohlo by to byť príliš ďaleko, aby všetci mohli ísť do Mexika, ale je to jedno z miest na zozname želaní.”

“Harry je v týchto dňoch oveľa omnoho šialenejší a menej spoločenský chlapec. Meghan ho skutočne upokojil. Fajčí menej, hoci Meghan ho zatiaľ nedokázal prestať fajčiť a nepije toľko. Je presvedčený, že to nebude mať žiadne opakovanie vo Vegas, “dodal ďalší priateľ.

SÚVISIACE: Kráľovná Alžbeta môže preskočiť túto časť princa Harryho a Meghan Markleova svadba

Markleova svadobná sprcha sa údajne konala o víkende 3. marca, kedy bola ošetrená na kúpeľnej párty v Soho Farmhouse v Oxfordshire. Podľa E !, bol to “relaxačný deň dobrého jedla a rozmazlovania.”

“Markus Anderson pomohol hodiť sprchu pre Meghan a malú skupinu väčšinou jej londýnskych priateľov,” povedal zdroj E !. Miesto konania má kúpele, kino, tenisové kurty a stajne, s dostatkom občerstvenia pre hostí, ktorí si môžu oddýchnuť a zabávať sa. Markle priatelia Lindsay Jill Roth a Heather Dorak boli údajne na zozname pozvaných.

Niektoré správy hovoria, že to je vlastne Markleova bachelorette strana, zatiaľ čo iní tvrdia, že jej bachelorette víkend je ešte pred nami a že jej mama Doria Radlan bude prítomná. Budeme musieť čakať a vidieť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − = 13

map