Všetko, čo vieme o vädnutí Bachelorette Wills Reid

predmet: Wills Reid

Vek: 29

povolania: Dizajnér, fotograf, herec, výskumník, improvizátor, každý “-er” na svete

Ak táto sezóna Bachelorette nás naučilo čokoľvek, je to tam, kde je Wills, existuje cesta. V prvej polovici tejto sezóny sa Wills sotva rozlíšil od mnohých nápadníkov po srdci Becky Kufrina, pretože až do minulého týždňa ešte nemal jediný dátum … alebo rozzuřujúcu minulosť, ktorá sa dostala na titulky. Wills Reid sa postupne stala známym, jeden vzorovaný oblek a sako naraz, a konečne si zarobili, že toto one-on-one dátum vzrástol pred niekoľkými týždňami. Ukázal tiež, koľko sa môže niekto obliecť v kostýmnom obleku a nevyzerá úplne absurdne.

Pre tento týždeň je teda správne, aby som uctil toho muža, ktorý si za týždeň získal 10K sledovateľov Instagramu (obrázok nižšie bol vyslaný o niečo viac ako týždeň a má viac ako zdvojnásobil jeho nasledujúce od!), s nejakým špeciálnym, hlbokým ponorom.

Wow! Upozornenie ��10k! Ďakujem a milujem každého z vás!!!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Wills (@stillwills)

Teraz Wills by mohol byť skutočne hereckým talentom našej doby, pretože hoci jeho profil LinkedIn tvrdí, že je jednoducho grafikou a web dizajnérom na voľnej nohe a niekoľkými scrollu, je divadelné zázemie Willsa vystavené. Začal tento mladý muž štyri roky študovať divadlo na Kalifornskej univerzite v Davise, kde získal titul bakalára umenia. Po ukončení štúdia v roku 2013 si Wills odniesla nejaký čas od scény a preskúmala viac dizajnérskych koncertov. Ale o tri roky neskôr v roku 2016 sa vrátil.

Wills sa zapísali na The Groundlings, improvizujúcu skupinu, ktorá vyprodukovala podobne ako Lisa Kudrow, Kathy Griffin a Melissa McCarthy. Zdá sa, že Wills je stále výkonným umelcom, pretože sa zdalo, že držal krok s dátummi starostlivo (Plus jeho profil stále hovorí “2016-súčasnosť.”) To vysvetľuje, ako dokázal bez námahy odtrhnúť, “sup, baby?” Chris minulý týždeň.

cez GIPHY

Nehovoriac o jeho “expresívnejšom” vzhľade.

cez GIPHY

Vedľa jeho výkonnosti, Wills vie, ako vytvoriť titulok. Tento gif master pracoval v spoločnosti TMZ už skoro rok v rokoch 2016 a 2017. Doslova sa nemohol dostať hlbšie do zákopov celebritných klebov a budovania značiek, ako keby sa s Harveyom Levinom a Krisom Jennerom spojili sami. A TMZ má chrbát. Vystúpili ho na show a Harvey spomenul, že Wills nie je prvým personálom TMZ, ktorý sa dokáže venovať ruži, hoci je prvý, kto to urobil za poslednú noc.

Napriek tomu jeho motívy pravdepodobne nie sú neskoršie alebo slávne súvisiace, pretože bol obsadený na prehliadke, zatiaľ čo kupovať slúchadlá počas prestávky na obed. Niečo, čo som urobil niekoľkokrát, a stále som nebol objavený.

TMZ schválené ����♂️ @tmz_tv

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Wills (@stillwills)

Willsovo eklektické pracovné prostredie vysvetľuje toľko jeho zvoleného názvu webovej stránky: Wills of All Trades. Bol by som rád nejaké informácie o tom, či niekto povedal Willsovi, že populárny “Jack of All Trades” hovorí končiac s “a Master of None”. Nie je to nevyhnutne tá energia, ktorú by som chcel vydať vo svete, keď príde na svoju značku, ale na každú z nich.

Jasná kreatíva, Wills má jednu misiu: “premýšľať, diskutovať, analyzovať, skicovať, komunikovať a vytvárať, vytvárať, vytvárať.” No, možno to je niekoľko misií, ale táto časť jeho bio stránky hovorí toľko o tom, ako sleduje akúkoľvek kreatívnu iskru, ktorá ho zaujme, kým už v živote už nemôže nájsť zmysel. Takže možno to znamená novú tvorivú iskru, ktorú našiel bach Národ znamená, že to bude nasledovať raj, alebo dokonca Zimné hry.

SÚVISIACE: Presne prečo sa každý zamiloval BacheloretteBlakea Horstmanna

Okrem toho, že je super tvorivý, Wills je tisícročný sen: horúci hlupák. Na svojich webových stránkach žiada fanúšikov, aby sa s ním spojili, ak by chceli “diskutovať Star Wars vs Star Trek.”Pamätajte na tetovanie na rameno, ktoré ukazuje jeho lásku Harry Potter? Adorably geeky. Na jeho Insta (ktorý má v jeho biografii “Nebelvír”) HP smäd je skutočný), ukáže svoju bázu pre nás slzajúcich fanúšikov. Aj keď si Wills myslí, že je nie horúci, on je.

Stále pracujem na mojej sexy vzhľad ����♂️����♂️

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Wills (@stillwills)

Je to ako jednorožec mužov! Nejako som presvedčený, že jeho samorozumný humor je úprimný. Dokonca tak úprimná ako tá “dieťa”, ktorú minulý týždeň Chris vyhodil.

Zvyšok riedkeho Instagramu od Willsa vyzdvihuje fotky z jeho cestovania pred rokmi a jeho začínajúce priateľstvo s bach Jaimi King a Dominique Alexis z sezóny Nick Viall.

Nie je to kvalita obrazu, je to kvalita ľudí ��������

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Wills (@stillwills)

Wills je v ňom, aby ho získal, a ak to nie je Becca srdce, určite zvíťazí nad Amerikou v žiadnom okamihu. Chcem povedať, kto nechce navždy stráviť s mužom, ktorý robí sako zasmievať sa pozrieť na to roztomilé?

cez GIPHY

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − = 48

map