Všetky hlavné okamihy modelu, ktoré nemôžete nechať ujsť od módy jeseň / zima 2018

Kaia Gerber Saint Laurent
Pascal Le Segretain / Getty Images

Olivia Bahou

Mar 06, 2018 @ 12:30 hod

Módny mesiac sa nakoniec zabalil a tohtoročné módy boli jedným z najrozmanitejších odvetví. Od novorodencov až po prudké staré dámy v týždni módy videli modely z každej dráhy života na dráhe.

Slávnosti sa začali v New Yorku a NYFW začala viac než kedykoľvek predtým s Hailey Baldwinovou a Kendall Jennerovou, ktorá sa venuje jedinečnej architektonickej prezentácii Adidas Originals. Gigi Hadid robil jej debut v roku 2018 s ružovými vlasmi v Jeremy Scott, zatiaľ čo Kaia Gerber prešla svoju prvej pristávacej dráhe roka na Tom Ford.

Samozrejme, to je len začiatok toho, čo sme videli z týchto modelov veteránov počas štyroch zaneprázdnených týždňov módnych prehliadok. Od Versace do Prady bolo na pristávacej dráhe veľký modelový moment. A tohtoročný Burberry jeseň 2018 show nezklamal, s Cara Delevingne a ďalšími modelmi strutting dolu na móle v LGBTQ-priateľské svetre patchwork a pruhované kožušiny. 

Najnovšia zbierka Gigiho Hadida s Tommym Hilfigerom mohla byť práve začiatkom štartovacej pristávacej dráhy s modelmi ako Joan Smalls, Winnie Harlow, Hailey Baldwin a samozrejme jej súrodenci Bella a Anwar hojdajúci novú líniu.

Gerber bol MVP v sezóne a prešiel v priebehu tohto módneho mesiaca viac ako tucet výstav. Dcéra Cindyho Crawforda vyzerala opäť v parížskej dráhe Saint Laurent, ktorá sa na jeseň objavila na nohách s ďalším mikro-mini.

Z New Yorku do Londýna, Milána a Paríža najhorúcejšie dizajnéri odprezentovali svoje zbierky na jeseň / zime v roku 2018 a využili niektoré hlavné hviezdne sily. Prejdite nadol a uvidíte, čo sa stane, keď títo odborníci dopadnú na dráhu, a pochopíte, prečo vidíme hviezdy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map