Všetky okázale 2018 SAG Awards Red Carpet Prírastky

Tracee Ellis Ross
Christopher Polk / Getty Images

InStyle Staff

21. januára 2018 @ 17:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Mysleli ste, že Zlaté glóbusy boli historické? Cenu 2018 SAG sú povinní zmeniť hernú sezónu. Po prvýkrát budú všetci moderátori na veľkom ceremoniáli iba ženy, čo je perfektný krok vzhľadom na to, že veľa hviezd – mužov i žien – bojuje za rovnosť v mene feminizmu.

Áno, milujeme silné posolstvá, ktoré povzbudzujú ženy k víťazstvu v každom smere, ale milujeme aj módu, ktorá nás rok čo rok prináša. Hostiteľka Kristen Bell bude určite vyzerajúca veľkolepejšie, ale čo všetkým kandidátom ako Nicole Kidman, Jane Fonda a Uzo Aduba nosia? Určite sa obliekajú, aby zapôsobili.

VIDEO: 2018 SAG Ocenenie Red Carpet Arrivals

Na Zlatých glóboch celebrity nosili čierne, aby protestovali proti sexuálnemu obťažovaniu na pracovisku a tiež podporovali Time’s Up, iniciatívu, ktorá bojuje za rovnosť pre všetkých. Stavíte sa, že očakávame, že hviezdy budú aj naďalej využívať svoju platformu na dobrej cene na červenom koberci SAG Award.

Prejdite nadol, aby ste videli najlepší vzhľad veľkej noci.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − = 5

map