Všetky podrobnosti, ktoré by ste mali vedieť o seriáli HBO Show, Sarah Jessica Parker, Rozvod

Je to potvrdené: Sarah Jessica Parker sa vráti na malú obrazovku po 10-ročnej prestávke, ako jej nová show rozvod bol vyzdvihnutý pre kompletnú sériu HBO, uzávierky.

Séria bola obrovsky prepracovaná, pretože sa objavili správy o pilotovi s dlho očakávaným návratom k hlavnej televíznej roli, ktorú napísal šerón Horgan Sharon Horgan, scenáristka z Írska, ktorá pracovala na hitových kométoch v Spojených štátoch. ťahaniekatastrofa.

FOTKY: 25 najvzácnejších vyzerá Sarah Jessica Parkerovej

rozvod rozpráva príbeh o Francese (vykreslený Parkerom), ktorý je presvedčený, že rozvedie svojho manžela (Thomas Haden Church) svojimi dvomi najlepšími priateľmi (Molly Shannon a Talia Balsam), len aby zistili, že robiť čistú prestávku nie je tak jednoduché, ako by očakávalo. Cue veľa príležitostí pre drámu a komédiu.

Špecifické dátumy zatiaľ nie sú známe, ale my sme pre jedného veľmi radi, že vidíme návrat televízneho vysielania SJP. Carrie Bradshaw už nemusí byť, ale máme veľké očakávania, že Parker na Frances.

SÚVISIACA: Carrie Bradshaw by bola tak hrdá! Obchodné názvy skriptov Náhrdelníky

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map