Všetky podrobnosti o žiarivej koži od Jessica Bielovej od Medzinárodnej nočnej hviezdnej galérie Fashion Group

Jessica Bielová vyzerala skvele stojaca vedľa manželky Justina Timberlakeho na Fashion Group International Night of Stars Gala minulý týždeň. Herečka a nová mama vykúzlila bezchybnú žiaru a úžasný vzhľad make-upu, ktorý tak bez námahy doplnil svoje šaty Emerald Green Dolce & Gabbana. Celebrity makeup artist Fabiola vytvoril mladý, svieži a elegantný vzhľad hviezdy. “Mantra noci bola ‘menej je viac!'” Vysvetlila Fabiola. “Chceli sme udržať makeup jemné, ale chladné, posilňovať jej prírodné krásy a udržiavať jej pokožku zdravé a žiariace.” Získajte úplný rozpad nižšie.

Na prípravu a revitalizáciu Bielovej pokožky Fabiola zamaskovala svoju tvár s bazénovým hydratačným tonerom spoločnosti ROSEUS ($ 110; baszicare.com), ktorý je naplnený ružovými esenciálnymi olejmi. Po aplikácii hmly nanášala veľké množstvo omladzujúceho lieku LUCEM Smoothing Cream Intensive od spoločnosti Baszicare (380 dolárov, baszicare.com). Ak chcete udržiavať pokožku hydratovanú pod tvárou plnou make-upu, zmačkala pod očami ľahké množstvo lieku ARTIUS Eye Vital Supreme spoločnosti Baszicare (320 dolárov, baszicare.com).  

SOUVISLOSTI: Justin Timberlake a Jessica Biel Pozrite sa tak v láske počas nočného výstupu

Akonáhle mala koža bezchybnú žiaru, Fabiola použila bezstarostnú Luminous Giorgio Armani Foundation na 6,5 ​​(62 dolárov, nordstrom.com) pozdĺž Jessicovej T-Zone a tváre. Nasledovala s hydratačným senzorom na zvýšenie citlivosti pokožky Kevyn Aucoin v počte 6 (48 dolárov, nordstrom.com) pod očami a okolo nosa. Ak chcete priniesť trochu jemné splachovanie na tváre, použila malú Hoola Matte Bronzer od Benefit ($ 28; sephora.com) a potom pridala NARS Blush v Madly ($ 30; sephora.com) za extra pigment. Na zvýraznenie kostí na tvári použila Kevyn Aucoin Celestial Powder ($ 44; sephora.com) a dokončila zvyšok tváre s Cle de Peau Silky Cream Foundation v BF20 ($ 120; sephora.com).

Vzhľad neprestal s jej žiarivým povrchom. Kvôli zosilneniu očnej hry vytvorila Fabiola jemné dymové oko s náznakom NARS Ashes to Ashes Shimmer Eye-Shadow (25 dolárov, narscosmetics.com) nad vekom a na vonkajšom rohu, ktoré dopĺňali jej mandľové oči. Ak chcete pridať definíciu, pokračovala tým, že lemuje líniu smerom von s aplikáciou MAC Powerpoint Eye Pencil in Stubborn Brown ($ 17, maccosmetics.com). Po prekrútení rias pre zvýšenie objemu pridala niekoľko výstrihov Givenchy Phenomen’Eyes Mascara ($ 31; sephora.com) v čiernej farbe. Ak chcete vylepšiť oblúky, naplnila Jessičinu obočie Paletou Anastasia Brow Pro ($ 88; sephora.com) v ľahkej tufovej farbe.

SOUVISLOSTI: Jessica Biel Dazzles v čiernej čipky šaty len 6 mesiacov po narodení syna Silas

Aby popíjala svoj púder a dokončila celý vzhľad, pridala definíciu tým, že priviezla Bielove pery s perom MAC Lip Pencil v SOAR ($ 17, maccosmetics.com). Pre pridaný rozmer do neutrálneho pery použila hrebeň Femme Nude Lip Stylo v čísle 2 (30 dolárov, nordstrom.com) v strede pery a potom ju zmiešala s líniou pery.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map