Vezmite si Chanelovo pozlátené dymové oko z pre-jeseň 2015 dráhy na každý deň

Napriek tomu, že očarujúce figúrky z prehliadky Chanelovej pred jeseňou roku 2015 nebudú k dispozícii na ďalší rok, úžasné dymové oko je jeden pohľad, ktorý už sme ochotní znovu vytvoriť – hlavne s udalosťou vhodnou pre iskru, ako je Silvestrovský večer horizont.

Pre tmavé oko, ktoré tu bolo vidieť na Cara Delevingne, makeupní umelci použili tie najhlbšie odtiene od palety Quadra Eyeshadow v Tisse Riviera ($ 61; chanel.com) a Intuition (k dispozícii v januári 2015, skúste Reve d’Orient, $ 70; chanel.com) vytvarovať silný, ultra-tmavý tvar. Aby ste to zvládli viac denne, odporúčame nahradiť atramentový čierny odtieň jemnou sivou alebo hnedou farbou a zmiešať farbu nad viečkami a do vášho záhybu. Ponorte tieňovú kefu do voľného prášku, aby ste rozptýlili akékoľvek drsné línie.

SÚVISIACE: krok za krokom GIF o tom, ako vytvoriť perfektné dymové oko

V zákulisí, umelci z make-upu si vyzdvihli Chanel Stylo Yeux Waterproof Eyeliner v Or Blanc ($ 32; chanel.com) a zamaskovali farbu šampanského pozdĺž hornej línie biča, zatiaľ čo Noir Intense odtieň ($ 32, chanel.com) dno. Kovový efekt bol zintenzívnený dotykom zlatého tieňa z intuitívnej palety nad bledou podšívkou a dostal sa niekoľko vrstiev riasenky. Tieto ochranné známky Delevingne oblúky dostali extra definíciu s ceruzkou Chanel’s Crayon Sourcils Pencil ($ 29; chanel.com) a sotva tam nahý ret dokončil vzhľad.

FOTOGRAFIE: Shimmery Winter Metallics pre vašu make-up tašku

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 + = 25

map