Victoria Beckham znova bojuje s BFF Eva Longoria v tejto úžasnej Instagram Snap

Sklopte sa! Victoria Beckham ju znova odkopla a dokázala, že je to konečná kráľovná Instagram stiletto.

Počas dychovej módy módy módy s BFF Eva Longoria na filmovom festivale v Cannes sa dámy rozhodli, že potrebujú malý zlomok, aby stáli v podpätku po celý deň a zdokumentovali okamih na Instagram. Oblečená v čiernej a bielej kombinéze, 42-ročná Beckhamová preukazuje svoju šialenú flexibilitu na fotografii tým, že zdvihne jednu nohu oblečenú v stilette, samozrejme – vo vzduchu, zatiaľ čo Longoria, 41, v zadnej čísle, sedí na chrbte z hotelovej pohovky a kopne späť pätu. Posh Spice vhodne označil fotografiu, “Vysoké kopy v Cannes X I <3 @EvaLongoria. Good Night Cannes."

Vysoké kopy v Cannes X I ❤️ @ Evalongoria Dobrá noc Cannes X #Dievčatá x ���� VB

Fotografie, ktorú vyslal Victoria Beckham (@victoriabeckham)

SÚVISIACE: Zobraziť všetky najlepšie inštragmy z filmového festivalu v Cannes v roku 2016 (tak ďaleko)

Vyzerá to tak dobre? No, to je preto, že návrhár odložil podobnú záchranu späť v marci sama, ležiaca v hoteli v Hongkongu s jej dobre podpätkou aj vo vzduchu.

Je úžasné, čo môžete robiť v culottes … tie baletné triedy sa vyplácajú! Ďakujeme u @edwardbarsamian a @voguemagazine! Bozky z LA x vb

Fotografie, ktorú vyslal Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Tajomstvo za závideniahodnou flexibilitou bývalej speváčky Spice Girl? Napísala: “Je úžasné, čo môžete robiť v culottes … tie baletné triedy sa vyplácajú!”

Zabudnite na pocity a chaotické bunky – Posh by sa mohol zdržiavať a kopať späť vyzerať tak elegantne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 − = 26

map