Victoria Secret Model Candice Swanepoel privítal detský chlapec

Candice Swanepoel má teraz svojho vlastného iného anjela.

Model Victoria’s Secret privítal svoje druhé dieťa, chlapec, so sladkým oznámením. V utorok odišla do príbehov Instagram, aby zdieľala fotografiu prsta novorodenca s pohľadom tváre vedľa slova “Požehnaný”.

Toto nové dieťa sa pripojí k veľkému bratovi Anacovi, ktorý sa narodil v roku 2016 a často sa uvádza na Instagramovi Swanepoel’s.

Malý princ #proudmama ��

Príspevok, ktorý zdieľa Candice Swanepoel (@angelcandices)

Swanepoel oznámila počas sviatkov, že očakávala dieťa číslo dva so snúbenicou Hermannom Nicolim a na fotografii už bola viditeľne tehotná; potvrdil pohlavie dieťaťa v januári.

���� Vianoce prišli čoskoro .. ���� # 2

Príspevok, ktorý zdieľa Candice Swanepoel (@angelcandices)

Po svojom prvom dieťati Swanepoel nečakala dlho, aby sa vrátila späť do módnej výstavy Victoria’s Secret, a tak jej prekvapila, že sa jej telo dokázalo tak rýchlo zmeniť.

“Bol som skutočne prekvapený, ako rýchlo sa môže telo vrátiť. Sme úžasné bytosti, “povedala ľudia vlani v auguste. “Určite v trojmesačnej alebo štvrťmesačnej známke som bol rád:” Ó, už sa niekedy vráti? “Len si myslím, že sa postarám o dieťa. Dojčenie tiež pomáha. “

Blahoželáme šťastnej rodine štyroch! 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 − 68 =

map