Video: Prejdite za scénami s Hedwigom a Tonyho Nominovaným kostýmom Angie Inchovej

Je to Tony sezóna v New Yorku! Nominácie boli oznámené minulý týždeň a zvuk vzrušenia pre výstavu z 8. júna a hostiteľa Hugha Jackmana nezomrel. Hedvig a Angry Inch, ktorý rozpráva príbeh o transgender rockovej hviezde z Berlína, ktorý sa ožil so skvelým vystúpením Neila Patricka Harrisa, získal osem nominácií (iba trasy Džentlmenský sprievodca milovať a vraždiť, ktorý dostal 10 uzlov). Jedna z týchto nominácií sa dostala do šikovnej návrhárky kostýmov Arianne Phillipsovej, ktorá pracovala na kostýmoch pre filmovú verziu, keď bola vydaná pred 14 rokmi.

“Je to neuveriteľná česť,” povedala na InStyle.com krátko po vyhlásení nominácií. “Každý z kostýmov som vytvoril a usmerňoval, aby spolupracovali ako ruská bábika,” povedala a dodala, že používala “tisíce” kryštálov Swarovski, aby ich zažiarila. “Niektoré sú prežiarené, niektoré sú oblečené a väčšinou sú vybavené rýchlymi zmenami v pastiach a tajných vchode.”

Pozrite sa na vyššie uvedené video, aby ste si pozreli kostýmy v zákulisí a prečítajte si ďalšie informácie o oblečeních, o svojich reakciách na nominácie na show a o ďalších.

Blahoželáme k nominácii! Čo to pre teba znamená??Ďakujem! Aby som bol úplne úprimný, bol som úplne zaslepený. Počas víkendu som odviezol domov do LA a nebol naozaj pozorný. Kto by si myslel, že taký pár kostýmov bude Tony hodný? Je to neuveriteľná česť. Som taký vďačný za uznanie nielen pre seba, ale pre môj veľmi pracovitý kostýmový tím a pre celú rodinu Hedwigovcov. Nie je to jedinečný zážitok; je to všetko o skúsenostiach zdieľanej skupiny. Toto vlastné nie je – je to odraz tvrdého úsilia, odhodlania a vášne pre Hedwiga. Sme rodina.

Čo to znamená vidieť Neil Patrick Harris, najmä preto, že vaše kostýmy priniesli svoju postavu do života?Som šťastný pre Neila. Myslím, že by som mohol byť oveľa emotívnejší pre nomináciu Neila za to, čo zastupuje. Je odvážnym a neohrozeným umelcom. Nikto nepracuje silnejšie. Aby ste bez problémov vystúpili z Barneyho topánky Ako som spoznal vašu matku, priamo do Hedwigových vysokých podpätkov bez toho, aby chýbal rytmus, je len zmätený. Neil nám pripomína, ako tvrdá práca, odhodlanie a veľkorysosť môžu premeniť vášeň na lesk. zbožňujem ho.

Prečo bol pre vás dôležitý projekt?? Ak chcete byť pozvaní späť po navrhovaní kostýmov pre film pred 14 rokmi, je sen splnený. Je to vždy veľké želanie, aby sme mohli znovu navštíviť materiál, ktorý máme radi, a získať šancu, že to možno urobíme znova lepším alebo iným spôsobom. Som o 14 rokov neskôr veľmi odlišný dizajnér, aby som mohol používať to, čo som sa naučil a byť napadnutý dekompozíciou podstaty príbehu do fáze výroby, je to sen, o ktorom som nemohol ani fantasticky.

Ako pracuje na tejto hre inak, ako pracovať na filme?Vo filme som oblečila pravdepodobne viac ako 300 ľudí s viac ako 1 000 kostýmami. Pódiová show je v podstate jedna osoba na scéne po celú dobu.

Povedali ste, že vaše kostýmy boli inšpirované Berlínskym múrom – ako tomu tak bolo? Berlínska stena je centrom Hedwigovho príbehu, pretože utiekla z východného Berlína predtým, ako padla múr. V úvodnej skladbe “Tear Me Down,” kde sa píše: “Hedvig je ako táto stena.” Tak som sa rozhodol byť doslovný. V pôvodnej hre a filme mal Hedwig na berlínskej stene pekné zdobené a inšpirované graffiti. Tentokrát som sa rozhodol, že nemám plášť. Namiesto toho som použil džínový kostým pokrytý umeleckými predmetmi, aby zastupoval Berlínsky múr. To vytvára všetky druhy vrstiev príbehu a stane sa veľmi pocit rock and roll. Použil som maľovanie, šablóny, aplikácie a kryštály Swarovski. V kombinácii som dokázal vytvoriť rozmer, takže sa zdá, že Hedwig ju prispôsobil sám seba a časom.

Ktorý kostým používa najviac kryštálov?To je ťažké povedať. Napríklad, prvý kostým má viac ako 250 prevodov kryštálových textílií, rovnako ako krištáľové kamene s horúcou fixáciou a tkaniny z rybacie siete s kryštálmi. Celkovo je na týchto kostýmech tisíce kryštálov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map