Viggo Mortensen život po Pán prsteňov

Viggo Mortensen pôsobí od osemdesiatych rokov minulého storočia – možno si spomínate na jeho skoré roly vo významných filmoch ako napr svedok, Carlitov cesta, krvavý príliv, a Portrét dámy– ale jeho život sa navždy zmenil, keď pristál časť Aragorna Pán prsteňov trilógia (2001-2003). Ako jeden z hlavných protagonistov franchisingu sa fanúšikovia všade zamilovali do Mortensena – jeho odolná sexuálna príťažlivosť a intenzita na obrazovke sa ukázala ako neodolateľná pre ženy.

Viggo Mortensen - LOTR - Embed
© New Line Cinema / Zdvorilostná zbierka Everett Collection

Teraz je 57 rokov s novým filmom, Kapitán Fantastický premiéra v Sundance, Mortensen otvára svoj životný post-Pán prsteňov. počas Hollywoodský reportérJe to v sobotu, Mortensen povedal, že epická úloha mu poskytla luxus rozprávanie príbehov, o ktorých je vášnivý, hoci to znamená, že práve pracujeme zadarmo.

“Po Pán prsteňov, Pokúšal som sa nájsť naozaj zaujímavé príbehy, “povedal herec. “Každý mal príležitosť urobiť viac vecí. Zrazu, keď som čítal príbeh, bez ohľadu na to, aké zvláštne to bolo, vďaka mne povedal: “Áno, budem hrať úlohu v tom,” potom sa financovala a to je skvelé. “

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Nikdy ste si nevideli Daniela Radcliffe ako to predtým

Mortensen dodal: “Keď začnete zarábať nejaké peniaze, máte luxus, že budete môcť čakať alebo sa pokúsite nájsť niečo, alebo dokonca urobiť niečo, kde nie je nič zaplatené, čo som urobil niekoľkokrát. Nezmenil som svoj názor; Pokúsil som sa nájsť dobré príbehy bez toho, aby som premýšľal o rozpočte alebo o štátnosti alebo o čomkoľvek. ” A Mortensen si dobre vybral svoje projekty a robil filmy História násilia, Východné sľuby (ktorý mu zarobil nomináciu na Oscara), a Cesta po skončení trilógie.

Viggo Mortensen - Sundance - Embed 2
Regan MacStravic

v Kapitán Fantastický, Mortensen sa zaoberá úlohou otca, ktorý vychováva svoje deti v lesoch severozápadného Pacifiku, nútený znovu vstúpiť do bežnej spoločnosti a prehodnotiť svoje rodičovstvo. V skutočnom živote je otcom syn Henry. V posledných rokoch je odňatý aj na výrobu filmov a je to “úžasný umelec”, povedal kolega členka panelovej herečky Diane Laddová. “Spravili sme 28 dní spolu a dal mi knihu svojej umeleckej práce. Mám to na stole a je skvelé. “

SÚVISIACE: Chris Pine hovorí o Wonder Woman film

Milovník nezávislého filmu, Mortensen uviedol, že jeden z jeho hlavných problémov je, aby sa videozáznamy videli v divadlách pred domácim videom – trochu kontroverzné vyhlásenie v tejto dobe obchodov Netflix, Hulu a Amazon. “Myslím, že žiadny film nedosiahne plný potenciál, bez ohľadu na to, aký je dobrý alebo zlý film, až kým sa na obrazovke vo filme nevidí ľudia, ktorí si kúpili lístky vlastnej voľnej línie,” povedal, nazýva sa “starý -fashioned “, ale držať sa jeho presvedčenia. “Pokiaľ budem v podnikaní, to ma zaujíma. Chcem posielať filmy do kín. Preto som sa dostala do toho. “

Mortensen svoju mamičku pripísal za svoju lásku k divadlu, čo ho nakoniec viedlo k výkonu herectva. “Moja mama ma vzala na filmy po celú dobu, keď som bola malá, dokonca aj filmy, ktoré boli pre mňa príliš dospelé,” povedal. “Milovala som vidieť filmy a pozerať sa cez jej oči a rozprávať o tom neskôr.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map