Vin Diesel oficiálne spája Twitter s Bare Abs a Rainbow

Veľká správa: Vin Diesel je oficiálne na Twitteri. Vo štvrtok 49-ročný Rýchlo zbesilo herec rozšíril svoje elitné sociálne médiá prítomnosť tým, že vysiela svoj debutový tweet prostredníctvom svojho overeného účtu, @vindiesel. Prvý akt? Oslava jeho fanúšikovskej základne samozrejme.

“Ďakujem za lásku …” Diesel načrtol bezšmykovú fotografiu sami, ktorá stál proti nádhernému pozadiu rozbíjajúcich sa vĺn a jemnej dúhy.!

 

 

Sme úprimne prekvapení, že Diesel nemal účet Twitter až doteraz. Koniec koncov má na Facebookovej stránke viac ako 101 miliónov rád, viac než Justin Bieber (77,9 milióna), Rihanna (81,9 miliónov) a Kim Kardashian West (29,8 milióna) … takmer všetci. Dokonca aj jeho Rýchlo zbesilo co-star Dwayne “Rock” Johnson je na Facebooku nasledovníci s 57.6 rád.

VIDEO: 21 osobností, ktoré volajú domov v Chicagu

Od svojho prvého tweetu, poslaného vo štvrtok hneď po polnoci ET, Diesel zhromaždil takmer 7 000 nasledovníkov – ale do konca týždňa sa predpokladá, že bude dobre do desiatich miliónov.

“Vždy som mal jeden účet na Facebooku, ktorý mám rád … po chvíli som bol presvedčený, že pridať Instagram, ktorý som si užil.” V tomto roku som práve otvoril svoj nový twitter účet! ” povedal o svojom pohybe v postu na FB:

SÚVISIACE: Vin Diesel Auditions pre Carpool Karaoke a James Corden schvaľuje

Majte kontrolu, Diesel fanúšikov, ako sme úzkostlivo čakať druhej hviezdy tweet.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map