Vnútri tréningov predvolených modelov Victoria’s Secret Models

Šli sme v zákulisí na Victoria’s Secret Fashion Show v Paríži, aby sme dohonili niektoré z našich najobľúbenejších modelov VS, ktoré sa pokúšali o všetko od najpodivnejšej veci, ktorú balili, až po svoje šialené, vysoko intenzívne predprojektové tréningy. Koniec koncov, pri príprave na show, kde sa ukážete veľa kože, chcete, aby sa ubezpečil, že to, čo zobrazujete, je v špičke. 

Alessandra Ambrosio prechádza v tomto šiestom prehliadke tohto roku a je jednoznačne profesionálny pri príprave na veľký deň. “Robím veľa jogy v priebehu roka, ale môj priateľ mi povedal, aby som skúsil Tracy Anderson a išiel som do štúdia a ja som sa doňho zamiloval, pretože je to všetko o hudbe,” odhalila. “Mám rád hudbu a bolo to všetko o tanci a cítil som sa ako tanec teenager … to ma prináša späť do klubových dní a počúvaš hudbu a pot a byť zdravý.” Zatiaľ čo tréning môže znieť ako zábava, Ambrosio nám povedal, aby sme nepodceňovali jeho intenzitu: “Je to tak ťažké, že je na inej úrovni, určite je to najťažšie tréning, aký som kedy urobil v živote.”

VIDEO: Získajte to telo: Alessandra Ambrosio je Abs

 

Stella Maxwell taktiež tvrdo pracuje, aby sa na prehliadku nebrala len tenká, ale vhodná, štíhla a zdravá. “Trénujem s mojim osobným trénerom väčšinu dní a len sa snažím jesť skutočne čisto, je to pre silu, neurobím toľko kardio, pretože som už taký tenký, takže mojim cieľom nie je schudnúť. chudý sval. “

SÚVISIACE: Ako Victoria tajný anjel Martha Hunt bojuje s nutnosťou preskočiť jej cvičenie

Ambrosio dokonca priniesla nejaké cvičebné zariadenie s ňou do mesta svetla, “Pilates prstene na nohách,” povedala V štýle, rovnako ako “záťaže na členku, ktoré mi Tracy dovolila vziať zo štúdia, aby som sa dostala do práce v mojej izbe.” Maxwell zažil aj vnútorné vyhorenie stehna vďaka tréningu, ktorý nenávidí milovať a miluje nenávisť: “Všetky cviky s pásmi okolo členkov, omg sú tak zabijakí a sú tak skvelé pre tvoje zadky ale bolí to tak zle. “

s oznámením Kimom Peifferom

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 84 = 92

map