Vnútri Všetkých lavičiek 2018 Zlatý glóbus

TK
Stefanie Keenan / Getty

Alicia Brunker

08 januára 2018 @ 7:15 hod

Po ceremónii Zlatých glóbusov, ktoré určite padnú do kníh, sa naše obľúbené hviezdy neznížili po tom, ako bola posledná zlatá socha odovzdaná svojmu víťazovi. Moment pokračoval po epickom večeri smiechu so zdvorilosťou Carol Burnett, ktorá stínila podpisovú hrivu Jennifer Anistona, zatiaľ čo vážnejšie záležitosti boli zdôraznené, s veľkými hereckými menami a hercami rovnako čiernymi v solidarite so obeťami sexuálneho zneužívania – problém, ktorý nedávno sužovaný Hollywood. 

Akonáhle sa predstavenie oficiálne skončilo, strana celebrít vyskočila z jedného opulentného bash do druhého. Počas oslavy HBO, Veľké malé klamstvá co-hviezdy a IRL bláznivci, Reese Witherspoonová a Laura Dernová, kráčali ruka v ruke, aby si pripomenuli svoje obrovské víťazstvá. A Mariah Carey, ktorá sa zúčastnila takmer každej party, sa sladko prilepila k priateľovi Brianovi Tanakovi a odhalila jej extravagantné šperky. 

VIDEO: Všetky očarujúce prírastky červených kobercov z rokov 2018 Golden Globes

Medzitým Kendall Jenner, ktorého výstava v Zlatých glóbusoch bola neočakávaná, si vymenila nohavicový súbor za rovnako smutné šaty z čiernej čipky na party po Fidži vode. 

Prejdite nižšie, aby ste si pozreli tie najkrajších momentov vo večerných slávnostných slávnostiach. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − 7 =

map