Vo vnútri svadby Jessica Chastain: Pozrite sa na zoznam hostí

ICYMI: Jessica Chastain si vzala svojho snúbenca Gian Luca Passi de Preposulo vo svojej domovskej krajine Talianska tento víkend po 5-ročnom vzťahu. Svadba sa konala hodinu mimo Benátok v meste Treviso na nádhernom rodinnom panstve Passi de Preposulo, Villa Tiepolo Passi. A zatiaľ čo pre-svadobná večera bola už hviezdnou udalosťou, skutočná svadba zahŕňala mnoho známych tvárí z Ameriky a Talianska.

VIDEO: Jessica Chastain nebude stáť za mzdovú nerovnosť

 

tk
SilverHu / REX / Shutterstock

Adam Shulman, Anne Hathaway a Emily Bluntová

tk
Edgarramirez25 / Instagram

Edgar Ramirez a jeho priatelia

Veľký deň zahŕňal priateľa a herečku Anne Hathawayovú spolu s manželom Adamom Shulmanom, priateľkou a budúcnosťou Mary Poppinsovou Emily Bluntovou, Zero Dark Thirty Costar Edgar Ramirez, celebrity stylista Valentina Micchetti, talianske spoločnosti Bianca Brandolini d’Adda a Valentina Scambia, ako aj Roberta Armani, neter Giorgia Armaniho. Netreba dodávať, že každý bol oblečený na deviatky na obrad, pretože Passi de Preposulo býval PR riaditeľom pre Armani (v súčasnosti je s Monclerom) a počíta Robertu Armani ako svojho mentora.

tk
Chinellato / IPA / REX / Shutterstock

Valentina Micchetti

tk
SilverHu / REX / Shutterstock

Bianca Brandolini d’Adda

tk
SilverHu / REX / Shutterstock

Roberta Armani 

Apartmán Jessica Chastain sa chystá uchopiť! Pozrite Vnútri luxusného domu

Napriek tomu, že Chastain a jej nový manžel si udržali svoj vzťah neochotne súkromní, po menej ako roku z datovania povedala Marioovi Lopezovi Extra, že je “veľmi šťastná” a to je “úžasná vec, keď kariéra robí tak dobre a váš osobný život ide tak dobre. “

Vyzerá to, že k nám všetko platilo!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 74 = 76

map