Voláme to – to je oficiálne najhorúcejší účes na jeseň

Dlho žiť tupé bob! Štýl je kultúrny z toho dôvodu – je to všetko lichotivé, ľahko sa udržiava, a vďaka nedávnym verziám, ktoré roztrhli Kim Kardashian, Jemima Kirke, Fergie a mnoho ďalších, má mimoriadne aktuálny okraj. Aktualizácia na jeseň roku 2016 sa zhoršuje o niečo dlhšie vpredu, postupne sa stáva kratšou, keď dosahuje chrbát, hoci to nie je tak dramatické ako “Pob” alebo “posh bob”, ktoré pred niekoľkými rokmi popularizovala Victoria Beckham. “Tento vzhľad Sassoon nikdy nezmizne v štýle. Tvár s brúsenými rezmi bude vždy moderný a klasický,” hovorí Tyler Colton, kaderník pre Honey Artists. “Čo je skvelé pre tupé rezanie je to, že sa môže nosiť elegantné, ale aj s plážovými vlnami alebo dekonštruovanou textúrou.” Aj keď vyzerá úplne na úrovni jednej úrovne, štýl nie je presne taký tupý, ako sa zdá. Colton odporúča požiadať o metódu “neviditeľného vrstvenia” tak, aby existoval rozdiel v dĺžke, ale dostatočne mäkký, aby nezostal bez povšimnutia.

SÚVISIACE S DODÁVANÍ: Farba vlasov dýňového korenia je zjavne vec

Tento strih funguje na všetkých textúrach vlasov, ale majte na pamäti, že môže pridať určitú váhu na hrubšie alebo hrubšie vlasy, takže môžete požiadať svojho štýlového používateľa, aby získal metódu podhodnotenia alebo riedenia. “Veľmi hrubé alebo kučeravé vlasy majú tendenciu sa tento štýl viac trojuholníkové,” hovorí Amy Bradbury, šéfka štýlu v salóne Kennaland v Brooklyne. “V závislosti od metódy dĺžky a štýlu by to mohlo byť trochu zložitejšie ako každodenná starostlivosť.” To však neznamená, že nestojí za to extra úsilie. Honey Kvetinový výtvarník Corey Tuttle odporúča, aby vaše korene trochu zdvíhali, ak vaše vlasy spadajú do jednej z vyššie uvedených kategórií, aby pomohli vyvážiť konce. Budete tiež chcieť mať na mysli tvar tváre, keď idete na tento vzhľad. “Ak máte oválnu tvár, určite prejdite dlhšie medzi čeľusť a kľúčnú kosť,” odporúča Colton. “Ak máte dlhú tvár, urobte tupý rez blíž smerom k čeľusti.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − 25 =

map