Volanie všetkých 90. rokov Bábätká: kúpele a telo práca obnovuje ich klasické vône dnes!

To nie je vŕtačka – Bath and Body Works je oživenie svojich klasických vôní! Práve keď ste si mysleli, že už nikdy nedorazíte ďalšiu príchuť tejto kultovej vône uhorky, ukáže sa polročný predaj a naše srdce spieva medzi hrôzami známych vôní medzi ponukou.

Pre fanúšikovskú kampaň #FlashbackFragrance, obľúbený fanúšik, ako sú Plumeria, Pearberry, Juniper Breeze a oveľa viac vôní, ktoré ste strieľali späť na strednej škole, dosiahnete svoj triumfálny návrat, čo znamená, že vaše dni hľadania eBay za nevyužité fľaša Lotion Melon lotion je oficiálne skončená, prinajmenšom dočasne. Produktová zostava, ktorá obsahuje telové spreje, pleťové vody, sprchové gély a telové krémy, bude k dispozícii až do 5. júla, ale za každú fľašu, ktorá má v súčasnosti cenu 3,50 dolárov za pop, si môžete dovoliť vyzdvihnúť. Každá z položiek sa môže pochváliť vylepšeným exteriérom, aj keď našťastie vonná vôňa zostáva rovnaká – ako by mala. Prejdite na bathandbodyworks.com a vyzdvihnite si kúsok nostalgie krásy práve teraz.

FOTOGRAFIE: Naša 24 obľúbených 90. rokov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 73 = 79

map