Volanie všetkých fanúšikov Alias: Michael Vartan je “určite” nadol pre stretnutie

V roku nepretržitej televíznej reuncie fanúšikovia špionážnej drámy ABC prezývka sa začali pýtať: “Kde je môj šťastný niekedy po ?!” Udelil, show je 2006 sériový finále bol dosť priamočiary, väčšina skončila úhľadne zviazaná, ale stále sme zabíjali, aby sme znovu navštívili herec.

Michael Vartan (herec za zasnúbeným tajným agentom Michaelom Vaughnom) je rovnako nadšený, ako sme pre to, čo by určite bolo akčném obrodením. “Vždy som vtipkoval, že ak to urobia, radšej sa ponáhľaj, pretože tam som sa dostal do veku,” povedal Vartan E! správy, “Keď prebehneš tie chodby, vieš, už viac ako 30 rokov … Určite by ma to zaujímalo, ale nič o tom som nič nepočul.”

Pripravte sa na vzlyky radosti, Michael a Sydney prepravcovi. Vartan, v skutočnosti udržiava v kontakte s bývalou hviezdou a bývalou priateľkou Jennifer Garnerovou. Vlastne zostal v kontakte s väčšinou obsadenia a posádky.

VIDEO: 20 najlepších televíznych relácií z roku 2016

 

“Keď strávite 14 hodín denne s niekým po dobu piatich rokov, naozaj sa stanú rodinou,” vysvetlil Vartan. “Posledný záber tejto show, celá posádka 200+ plačila ako deti. Naozaj sme sa navzájom milovali. Bolo to naozaj ťažké, keď táto koncercia skončila s tým partnerom už viac. “Reunion pitch, right there.

SÚVISIACE: Ben Affleck povedal, že absolútne najslávnejšie veci O Jennifer Garner

Počúvaš, Jen?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 44 = 51

map