Vychutnajte si nezabudnuteľné okamihy z 2017 CMA

V roku 2017 Country Music Awards, aka najväčšia noc v krajine, to bolo práve to veľký. Večer bol naplnený množstvom veselých a áno, politických momentov, ako aj hviezdnych predstavení.

Kelsea Ballerini a Reba duet boli úžasné, rovnako ako Niall Horan a Maren Morris vystúpenie “Seeing Blind” z bývalého sólového albumu jednej hviezdy One Direction, třepotání. Ale oni neboli jediní, ktorí urobili noc nezabudnuteľnou. Prejdite nadol a pozrite si naše obľúbené momenty z večera.

1. Dárius Rucker “Hold My Hand” Singalong

Po tom, čo Eric Church odštartoval show so slávnostným vystúpením “Amazing Grace” na počesť života na festivalu country music v Las Vegas, Keith Urban a Darius Rucker nechali hviezdne spievaný singelong z jeho Hootie a pieseň Blowfish “Hold My ruka. ” Všetci od Lady Antebellum po Faith Hill a Tim McGraw sa k nim pripojili na javisku.

2. Opening Monolog Brad Paisley a Carrie Underwood

Zatiaľ čo hostiteľom bolo povedané, aby sa nedostali politickými, odhalili, duo nemohlo pomôcť, ale dostalo sa do niekoľkých voľných (a veselých) barbov zameraných na súčasnú politickú klímu. Ale predtým, než zmenili texty na pieseň Underwoodovej piesne “Before Cheats” na “Before It Tweets”, uistili, že venujú show každému, kto bol zničený prírodnými katastrofami a násilím. “

“Las Vegas. Charlottesville. New York. Sutherland Springs, “začal Underwood s odkazom na mestá zasiahnuté násilnými útokmi. “Historické búrky v Texase, Portoriku a na Floride. A zoznam pokračuje ďalej. To bol rok, ktorý bol poznačený tragédiou, ktorá ovplyvnila nespočetné množstvo životov, vrátane mnohých v rodine. Takže dnes večer budeme robiť to, čo robia rodiny: stretnú sa, modlia sa spolu, plačú spolu a spievajú spolu. “

brad Paisley and Carrie Underwood Best Moments LEAD

Terry Wyatt / Getty

Pridal Paisley: “Ako to vidíme, najlepší spôsob, ako ctiť našich fanúšikov, je hrať našu hudbu – nahlas a hrdý. Naša hudba zdvíha ľudí a to je to, čo sme tu, aby sme dnes večer. Takže tohtoročná výstava je venovaná všetkým, ktorých sme prehrali, a všetkým tým, ktorí sú stále liečení. Milujeme ťa a my ťa nikdy nezabudneme. “

3. Kelsea Ballerini a Reba’s Girl Power Performance

Čo sa vám darí, keď kombinujete nie jednu, ale dve silné dámy? Skutočne hviezdny výkon. Ballerini a Reba, ktorí boli obaja nominovaní na ženský spevák roka, spievali vydávanie Kelseových “Duetov”.

Reba and Kelsea Ballerini LEAD

John Shearer / Getty

4. Zjednocujúce sa reči Tylera Perryho

Predtým, než Perry predstavil Album roka, vydal reč, v ktorej sa diváci dostali do potlesku. “Nikdy nebolo oveľa dôležitejšie, ako sme sa stretli a našli sme nejaký spoločný základ, strávili nejaký čas počúvaním si a uvedomili sme si, že sme viac podobní, než sme nie ste podobní. Tak skvelá hudba bola vždy mostom, ktorý robí práve to. “

5. Pink je Understated, krásny výkon

Ak je jedna vec, ktorú Pink robí dobre, prináša neuveriteľné výkony na udeľovaní ocenení a dnes to nebol iný. Spievačka odviedla “Barbies” z jej nového albumu Krásna trauma.

 

6. Duel Niall Horan a Maren Morris

Duo začalo s akustickou verziou Morrisovej piesne “I Could Use a Love Song” predtým, ako som prešiel do hviezdneho vydania svojho duetu “Seeing Blind” z prvej sólistky Horana.

 

7. Výkonnosť emócií “In Memoriam” od Carrie Underwood

 

Nie je nič emocionálnejšie než v programe Memoriam, ale dnes večer bola viac emotívna ako zvyčajne. Nakoniec sa ukáže pocta všetkým obetiam festivalu Trať 91 Harvest. Fotografia každého, kto stratil svoj život, sa objavil na obrazovke s dátumom 1. októbra 2017. Pochopiteľne, Underwood bol prinútený k slzám, dusenie počas svojho vystúpenia.

 

8. Debut Keith Urbanovej novej piesne “Žena”

 

Otec dvoch a manžela Nicole Kidmanovej vystupoval svoju novú hymnu, ktorá bola do značnej miery inšpirovaná holandskými nedávnymi sexuálnymi útokmi a obťažnými škandálmi. Na obrazovke sa za ním objavili silné texty, keď vydal emotívne vyhotovenie melódie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − = 56

map