Vydajte sa na prehliadku najchudobnejších skriniek na svete s novou knihou Coveteur

V roku 2011 Coveteur sa narodil s cieľom dať svojim čitateľom osobný pohľad na osobné priestory celebrít, vplyvcov a ochutnávateľov po celom svete. A v nasledujúcich rokoch pristátie na mieste Coveteurjeho redakčná zostava s profilom a sprievodnou galériou, ktorú natočil veľmi talentovaný fotograf a spoluzakladateľ Jake Rosenberg, sa stala, očakávaná (pozri: V štýleje Melissi Rubini funkcia dôkazu). A aký lepší spôsob, ako si pamätať päť slávnych rokov v podnikaní, ako s knihou rovnako poľaviteľného konferenčného stolíka a samozrejme kniha? vstúpiť Coveteur: Súkromné ​​priestory, osobný štýl ($ 29, teraz k dispozícii na amazon.com).

“Vždy sme vedeli, že chceme vytvoriť knihu. Od prvého dňa by ľudia vždy povedali, čo by sme urobili on-line, bolo by perfektné pre knihu,” hovorí spoluzakladateľka Stephanie Marková. “Je to príležitosť pre našich čitateľov komunikovať s našim obsahom úplne novým spôsobom, dúfajme, že ľudia, ktorí si kúpia knihu, budú inšpirovaní profilmi, ktoré vidia, a že niečo preberajú, či už ide o motiváciu začať podnikanie alebo vyskúšať nový spôsob obliekania. “

Coveteur Book EMBED 1
Jake Rosenberg

Tome obsahuje predslov modelu Rosie Huntington-Whiteley, viac ako 40 fotografovaných šatní (vrátane podnikateľov Camelia Craciunescu Hulsovej a Suzanne Rogersovej) a profily na dosť pozoruhodných osobnostiach ako Cindy Crawford, Karlie Kloss, Jessica Alba a Christian Louboutin.

SÚVISIACE: Toto je, ako jeden módny fotograf sa mení, čo znamená “Krása”

Coveteur Book EMBED 2
Jake Rosenberg

A keď hovorí o mužovi za červenou topánkou, Rosenberg ho označuje za jeden z najdôležitejších bodov tvorby knihy. “Je to súkromný človek a príležitosť, aby si s ním sedel a navštívil jeho domov, bol úžasný zážitok a niečo, na čo nikdy nezabudnem,” hovorí. “Byť schopný zdieľať tieto chvíle s našimi čitateľmi robí to ešte osobitnejší.”

Dokončite stolíky s kávou Coveteur: Súkromné ​​priestory, osobný štýl ($ 29; amazon.com), teraz k dispozícii.

 Coveteur: Private Spaces, Personal Style by Stephanie Mark

Nakoniec tlačová kompilácia miestností a domácností, ktoré si zaslúžia túžbu po pôžitku, vystupovali na obľúbenom módnom internetovom portáli, vrátane Karlieho Klossa, Christian Louboutina a Mirandy Kerrove, aby pomenovali len niekoľko. 

Jake Rosenberg
k dispozícii na Amazon
$ 29

NAKUPUJ TERAZ

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 28 = 31

map