Vyčistite svoj zákon! Ako recyklovať šampón, pleťové vody, telové mydlo a make-up

Nie je to tak zábavné: každý rok zhruba 29 miliónov ton plastov končí na skládkach v celej Amerike, s prázdnymi fľaškami šampónu, kondicionéra, umývania tela a mlieka medzi zmesou. Zatiaľ čo mnohí si uvedomujú, že tieto prázdne miesta môžu byť recyklované, menej ako polovica ľudí, s ktorými sa spoločnosť Unilever vypočúvala,.

Ak chcete zistiť, či je možné prázdnu fľašu lotionu recyklovať, pozrite sa na štítok. Produkty, ktoré môžu byť zahrnuté, obsahujú dobre známe logo recyklácie s trojicou šípok niekde na fľaši. Jednoducho opláchnite pozostatky produktu a potom ho umiestnite medzi ostatné plasty a plechovky, ktoré odoberáte na obrubníku. A nielen vaše prázdne kúpeľové výrobky, ktoré sa môžu dostať na zábavné kovové aerosólové plechovky, môžu byť hodené do vašej hliníkovej hromady.

SÚVISIACE: Mindy Kaling je Makeup Umelec odhaľuje svoje obľúbené ekologické výrobky pre krásu

Prázdne rúrky na rúž, stínové kontajnery, maskáre, základy a ďalšie môžu byť recyklované – len nie v tej istej dávke ako plastové fľaše Dasani v koši. Uistite sa, že sa pozriete do recyklačných programov vykonaných mnohými značkami make-upu. Napríklad služba MAC Back to MAC umožňuje vymeniť 6 prázdnych MAC kontajnerov pre úplne novú rúž na rúž (s výnimkou odtieňov Viva Glam na zvýšenie finančných prostriedkov). Keď všetko ostatné zlyhá, otočte prázdne miesta na najbližší východiskový základ. Vo všetkých obchodoch alebo na pultoch spoločnosť Origins recykluje všetky prázdne kontajnery zadarmo bez ohľadu na značku, aby sa znížilo množstvo balenia výrobkov, ktoré končí na skládkach. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 4

map