Vypočujte si sexuálny hlas Johnny Deppovej v filmových kampaniach Diorovej kampane

Johnny Depp poskytol svojmu nezameniteľne sexymu, roztržitému hlasu nový projekt. Herci hviezdy v pripravovanom filme Dior, označenom ako “epický cestný film”, pre mužskú vôňu francúzskeho domu, Sauvage, a päť scintilačných výstižníkov pre krátku prácu, klesli.

Sme si zvyknutí vidieť herec pokrytý špinou a ťažké očné linky ako kapitán Jack Sparrow a prášok do bledo-bieleho nadácie ako Sweeney Todd a Willy Wonka, ale posledná postava Deppa vyzerá veľmi odlišne a podobne ako on sám (pozri vyššie). Zatiaľ čo nemáme dobrý pohľad na Depp v prívesoch, jeho hlas je predná a stred.

“Musím sa odsud dostať, na čo? Neviem. Myslíte si? ​​”Depp sa spýtal na prvom videu, keď rocker a rock vyrazili a auto sa odvrátilo od nočného panoráma mesta. V ďalšom, Depp sa diví, “Čo hľadám? Neviem”, na zábery z gitaru.

Úplné krátke vydanie sa uskutoční 2. septembra v súlade s uvoľnením vône. Pozrite sa na päť úvodníkov nižšie a zostaňte naladení na 2. septembra – sme presvedčení, že herca má zvádzať.

SÚVISIACE: Johnny Depp sa mení

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + = 7

map