Výrobky spoločnosti Vidal Sassoon sa v januári vrátia späť k shellu s drogami

Slávne výrobky spoločnosti Vidal Sassoon sa vracajú do lekárne blízko vás! Legendárny kaderník zomrel v máji po dlhom boji s leukémia, ale jeho dedičstvo žije na oboch dcéroch Eden a P & G Beauty oživenie vlasovej starostlivosti, ktoré sa môže pochváliť piatimi zbierkami, ktoré vám umožnia priniesť Sassoon skúsenosti domov. Výrobky starostlivosti o vlasy spoločnosti Sassoon boli od svojho uvedenia do prevádzky v roku 1973 až po ich prerušenie v roku 2002. Po viac ako desiatich rokoch z trhu si myslíme, že opätovné spustenie slúži ako veľmi dôležitý hold neskoršej ikony. Okrem toho všetky výrobky sú ocenené od 3 do 9 dolárov, takže si môžete dovoliť vyzdvihnúť! Náhľad a nakupovanie kolekcie Vidal Sassoon Pro Series Colour teraz na stránke pgestore.com, potom nájdete celý rad v drogériách po celom svete od januára.

Pozrite si naše najobľúbenejšie sviatočné účesy v galérii nižšie!

VIAC• Sledujte príbeh filmu Vidal Sassoon • 10 účesov, ktoré sú vždy v štýle • Biopic Vidal Sassoon na Filmovom festivale Tribeca

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − 81 =

map